Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány % előnnyel indul az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány % előnnyel indul az a srác egy csajnál aki gazdagabb mint a másik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 14:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, ha te előnyben érzed magad, csak mert mondjuk van pénzed. Hányok az ilyen emberektől személy szerint. L
2013. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
50%. A másik 50% az, ha jobban néz ki.
2013. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Hát ez nem ilyen egyszerű barátocskám.

A legegyszerűbb, és legrégibb képlet a két srác fizetésének összehasonlításán alapszik. Később azonban ezt módosították, és a lányra egy hónapban költendő pénzösszeg összehasonlításán alapul az esélyek százalékának meghatározása. A pontos képlet: Aráköltendőpénzmennyisége/Bráköltendőpénzmennyisége x korrekciós tényező

A korrekciós tényező meghatározása nagyon bonyolult. Rengeteg mindentől függ. A két srác külsejétől, életkoruktól, autójuktól(ez mindkét irányba mozdíthat, hiszen egy Trabantnál jobb, ha nincs), lakásuktól, stb... Ha küldesz a bankszámlámra mondjuk 10ezer forintot, és leírod az adatokat, kiszámítom, hogy a vetélytársad mennyivel esélyesebb

2013. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Most akár tetszik, akár nem, de a pénz előnyben részesít. Nem feltétlenül érzi magát többnek azért, mert több pénze van, de ha egyszer a lányok jobban tapadnak rá, mert pénze van, akkor nem lehet mit csinálni. Sajnos az emberek (lányok) megvehetőek.

Egy értékes (a gyengébbek kedvéért: rendes, erkölcsös) ember vagyok és állítólag helyes is vagyok, de általában mindig az anyagi javaim miatt közelednek... :(

2013. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0,00% .... engem ha pénzzel akarna egy fiu megszerezni,elkuldenem ot a ......-ba. amijen céllal mész csajozni, ojan csajt fogsz szeezni. ha pénzel mész akkor csak ojant talalsz aki amig van pénzed mindent megtesz, es ha elfogy akkor nem is fogsz neki kelleni soha az eletben. ennyi! (bocsanat a kifejezesekert)
2013. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Elég taszító, hogy itt tart a világ. De ha már itt tartunk, akkor sok férfi is ugyanúgy anyagias. Mindenesetre én undorodom az ilyen emberektől, tökmindegy melyik nemet képviselik.
2013. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

"Érdekes én nem vagyok gazdag...sőt...szinte soha nem tudom meghívni a jelöltjeimet semmire, mert nincs pénzem még magamnak sem...és mégis körülzsongnak a lányok "


Na ja, de nálatok Tiszabőn más szabályok vannak...

2013. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Hát ha adott 2 pasi, aki ugyanolyan, csak az egyik gazdagabb, akkor nyilván a gazdagabbat választom. De ha egy szegényebb srác csak egy fokkal jobb, okosabb, becsületesebb, jobban néz ki, jobban szeretem, akkor egyből semmit nem számít a pénz. 21/L
2013. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

-50 %

aki azt hiszi hogy ez számít akkor inkább mínusz mind plusz..

2013. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Szomorú. Íráskor mindig ez van, de amikor meglátják a kocsit, az életszínvonalat.. az életben nincs konkurens az illetőre illetve NEM válasz.
2013. jan. 6. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!