Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány % előnnyel indul az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány % előnnyel indul az a srác egy csajnál aki gazdagabb mint a másik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 14:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy kifogás arra, hogy elhitesd magaddal, hogy biztosan EZÉRT nem kellesz senkinek.
2013. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Nem kell leszázalékolni a dolgot. Csupán ez nem elhanyagolható döntő ok lehet!

Van egy pina+két faszi. Ez a felállás.

A nő nem tudja eldönteni,hogy melyik pasast válassza, mert mindkettő tökéletes férfiideál számára, helyes is, bírja őket, és vacillál,hogy mi legyen. De van mégis a két helyes fickó közt egy aprócska különbözet.

Ez pedig,hogy az egyik egy gyári munkás proletariátus, a másik meg egy elit menőmanó szuperman pénzkereset.

A nő szoroz, meg oszt is néha, aztán rájön,hogy a két helyes közül a pénzesebbet kéne választani, mert mellette még Disneylandig is eljuthat.

2013. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Irigylem az ilyen egyszerű srácokat amúgy. Magukba véletlen nem néznek, ha nincs nőjük, elintézik annyival, hogy a "gonosz csúnya nők csak a pénzesekre buknak, ezért nincs nőm." Lehet ilyenekkel takarózni, meg e mögé bújni, szajkózni ezt úton útfélen, gyakorikerdesek.hu-n, az igazság attól még nem ez lesz.
2013. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
13;23 vagyok. 22-es: Nem látod, hogy a példád mennyire sarkított?
2013. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy szegény lennék..:)
2013. jan. 6. 14:43
 26/34 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy neked van pénzed vagy a szüleidnek...
2013. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Amúgy nem minden a pénz... Na ja, mert ha HATALOM is társul mellé az a námbör ván.
2013. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
22 es vagyok, és nem látom a példám sarkítotságát, mivel én pont így választanék fordított esetben, két egyformán tetsző vagina közül. Nyilván a jobb cslaádból való, nagyobb jövő előtt álló, jómódubb lányt választanám. Mert vele lehet pörögni. Van sok közös porgram, lehet menni Bahamákra minden hétvégén, és semmire nem kell igazán odafigyelni. A nők is jól tudják ezt, nem kell az állszenteskedés. De persz a világ legaranyosabb lánykái járnak forumozni, ők kivételek, de a többi 3,49 milliárd másik vagi az bizony nem így gondolkodik szerintem. Egyszerüen dilettantizmus volna. Ha ugyanúgy szereti mindkettőt, és választani kéne, mi a fészkes fenéért választaná a csóróbbikat? hogy semmire ne jusson, hogy visszahúzza? Nem hinném hogy megtennék.
2013. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Fiúk, akik azt írják, hogy a pénz számít, olyan lányokat is keresnek. Olyan helyekre jártok, ahol ilyen lányok vannak, akiknek a felszínesség számít. Csak őket veszitek észre, mert csak azt veszitek észre, aki kihívóan viselkedik, kelleti magát, nem őszinte. Mit csináljak, ha nektek ez jön be...

A kérdésre válaszolva: 0 % előnnyel.

2013. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
26, midnegy, mert úgyis megöröklöd. Csak idő kérdése. Az idő meg eltelik.... A lényeg, van háttered, vagy nincs. Ennyi. Előbb utóbb eljön az időd. Ha szerencséd van, akkor nincs testvéred, még osztozni se kell másik tetűvel, minden az öledbe hullik! Ez jó buli! hidd el, a nők ezt is felmérik, a "röntgen letapogatóik" ezt is átvilágítja, kikalkulálja. Neeem olyan hülyék azok...
2013. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!