Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy ne higgyen a csicskájának? És ne mindig ő döntse el hogy mikor találkozzunk?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel 1hete már találkoztam, nekem tetszik, és szerintem én is neki. Az a baj hogy messze lakunk egymástól, kb 70km-re.

ő itt tanul bp-n (én pest megyében lakom, ő is csak egy távolabbi településen) és minden nap kb d.u. 3-4 vagy 5körül végez a suliban, hétvégente meg melózik olykor.

Nos én sajnos jelenleg munkanélküli vagyok, de jövő év elejétől kezdek egy új szakmát tanulni, szóval az tény hogy én most jobban tudok alkalmazkodni.

Nos elhívott egy randira, de azt mondta hogy nem tudja ez a hét hogy alakul neki, de szerinte 2 ünnep között tuti ráér, de majd egyeztetünk.


Az a baj, hogy meg vagyok ijedve mert a sügér exem csinálta mindig ezt, hogy csicskáztatott, és mivel anno odáig voltam érte ugrottam neki. Mondván ha ő ráért találkoztunk ha nekem nem volt jó, akkor nem érdekelte így jártam...

Nem szeretném, hogy megint az legyen hogy csicskáztatnak és kihasználják, a helyzetet. Nem szeretném ha azt csinálná, mint az exem, hogy tisztában van vele hogy rángathat én majd ugrom. De bejön a srác, és szeretném látni. Mégsem akarom, hogy azt higgye mindig ő dönt és én majd ugrok. Értitek? Mit tegyek?


A másik az, hogy ő 21 én 19vagyok.

És ha esetleg majd összejövünk, szerintetek nagy baj lesz az ha ilyen messze lakunk egymástól, vagy meg lehet majd oldani, mert mondjuk ha majd esetleg egymásba szeretünk, akkor úgy is több időt akarunk együtt tölteni nem? szóval értitek? Nem hiszem hogy csak 2hetente 1x fogunk találkozni, mert simán meglehet oldani hogy ő itt alszik és innen megy suliba a rokonommal, aki az osztálytársa + a haverja is. Szóval ha alakulna valami ez megoldható lenne, nem?


2012. dec. 17. 10:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat akkor működik ha kialakul a bizalom. Mi 2 évig voltunk távkapcsolatban és nem 70 km-re hanem 138-ra.

Szóval...ha mindketten akarjátok nem lehetetlen, 5 éve vagyunk együtt ebből 3 éve együtt lakunk.

2012. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Utolsó ezt jó olvasni, sok boldogságot nektek!

2012. dec. 17. 10:35
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Túlkomlikálod.Ha most ráérsz akkor alkalmazkodj te,ha változik a helyzet akkor meg alkalmazkodtok egymáshoz.Ha nem megy akkor meg szakitasz ez ilyen egyszerű.

Azt felejtsd el hogy a túl sűrű találkozás ellapositja a kapcsolatot mert ez hülyeség,az olyan kapcsolatnak nem tesz jó ami amúgy is tönkrement volna.11 éve minden nap látoma férjem és hát nagyon nem unom a társaságát,sőt...

2012. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Köszi! Bár tényleg ritka az ilyen, én sem gondoltam, hogy velem ilyen történik, mert én is mindig azt mondtam mint itt valaki, messziről jött ember azt mond amit akar, de aztán így alakult :)
2012. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az nem tűnik csicskáztatásnak, hogy nem mond fel egy randi kedvéért. Ha nem ér rá, ez van.
2012. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nos van új fejlemény, akit érdekel :))

tegnap este is ő irt rám chaten és ma is:) ismét 2-3órát dumáltunk :)

És megkérdezte hogy akkor van-e még kedvem találkozni vele ahogy beszéltük, mondom igen:)

írta hogy akkor a 2ünnep között vagy ha az nem jó akkor szilveszter után? mondom oké, mondjuk 27 vagy 28, de szerintem ne szilveszte rután legyen:) (direkt irtam dátumot kiváncsi voltam mit reagál) erre ő irta hogy oké, akkor hagyjuk a szilveszter utáni időszakot, akkor mondjuk 28, az péntek oké-e nekem? mondom igen, irta hogy akkor ugy alakítja a meló beosztását :))

ez "jó jel" nem?:)

2012. dec. 17. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!