Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy ne higgyen a csicskájának? És ne mindig ő döntse el hogy mikor találkozzunk?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel 1hete már találkoztam, nekem tetszik, és szerintem én is neki. Az a baj hogy messze lakunk egymástól, kb 70km-re.

ő itt tanul bp-n (én pest megyében lakom, ő is csak egy távolabbi településen) és minden nap kb d.u. 3-4 vagy 5körül végez a suliban, hétvégente meg melózik olykor.

Nos én sajnos jelenleg munkanélküli vagyok, de jövő év elejétől kezdek egy új szakmát tanulni, szóval az tény hogy én most jobban tudok alkalmazkodni.

Nos elhívott egy randira, de azt mondta hogy nem tudja ez a hét hogy alakul neki, de szerinte 2 ünnep között tuti ráér, de majd egyeztetünk.


Az a baj, hogy meg vagyok ijedve mert a sügér exem csinálta mindig ezt, hogy csicskáztatott, és mivel anno odáig voltam érte ugrottam neki. Mondván ha ő ráért találkoztunk ha nekem nem volt jó, akkor nem érdekelte így jártam...

Nem szeretném, hogy megint az legyen hogy csicskáztatnak és kihasználják, a helyzetet. Nem szeretném ha azt csinálná, mint az exem, hogy tisztában van vele hogy rángathat én majd ugrom. De bejön a srác, és szeretném látni. Mégsem akarom, hogy azt higgye mindig ő dönt és én majd ugrok. Értitek? Mit tegyek?


A másik az, hogy ő 21 én 19vagyok.

És ha esetleg majd összejövünk, szerintetek nagy baj lesz az ha ilyen messze lakunk egymástól, vagy meg lehet majd oldani, mert mondjuk ha majd esetleg egymásba szeretünk, akkor úgy is több időt akarunk együtt tölteni nem? szóval értitek? Nem hiszem hogy csak 2hetente 1x fogunk találkozni, mert simán meglehet oldani hogy ő itt alszik és innen megy suliba a rokonommal, aki az osztálytársa + a haverja is. Szóval ha alakulna valami ez megoldható lenne, nem?


2012. dec. 17. 10:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

vajon ő már átgondolta a távolságot, és hogy menne-e ez nekünk? Dehát Csak gondolt erre, ha már randizni hív, nem?

Vajon megelégedne 2hetente 1 találkával (azért írom ezt mert ugye most a randi így jön ki, hogy sokat kell várni) vagy majd többet fog igényelni ha pl jobban megismer és kialakul köztünk valami?? :)

2012. dec. 17. 10:06
 2/16 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat nem a legjobb dolog...

Előjöhet féltékenység, elvégre nem tudod, mennyire bízhatsz benne... Másrészt meg egy fiúnak igénye van a szexre is, és tuti, hogy nem lenne elég a kéthetente egy alkalom...


Mérlegelj! Nincs a közeledben egy rendes fiú?

2012. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Még csak nem is vagytok együtt, ezek fényében hiba lenne ilyen messzemenő következtetéseket levonni. Majd kideül, kinek mennyire fontos a másik. Ha te azt érzed, hogy ugráltatnak, akkor ne ugorj, beszéljétek meg ennyi.
2012. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

első, szerintem nem a távolságtól függ az hogy ki kit csal meg. Jártam én már olyan fiúval aki 20percre lakott tőlem, majdnem minden nap együtt voltunk, mégis megcsalt.


Igaz, kár ennyire előre gondolkodnom, szóval lazábban fogom fel, majd lesz ami lesz :)

2012. dec. 17. 10:14
 5/16 anonim ***** válasza:
gondolom később összeköltöznétek, nem? egy évig én hetente tudtam találkozni a barátommal, aztán összeköltöztünk (20 éves voltam). Amúgy szerintem ha ő ér rá kevesebbet, akkor ne vedd csicskáztatásnak. Ha nem te mész állandóan hozzá akkor nem baj, meg most ebből nem derült ki, hogy te pesti vagy? És oda jár suliba? Mert szerintem ezzel nincs így gond. Ő megy be, tehát én nem venném csicskáztatásnak. Persze megértem hogy nem akarod hogy az legyen mint az előző barátoddal, de nyugi, ez így logikus :) közösen megbeszélitek hogy mikor találkozzatok és már jó is
2012. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

Igen, szerintem az embernek arra nincs ideje, amire nem akar időt szakítani.

Szerintem ez majd úgy is kialakul, lehet csak randizgatunk és nem is fogunk tetszeni egymásnak, vagy az is lehet, hogy egymásba zúgunk. Annyi minden lehetséges.

Nem vagyunk már 12-13évesek nekem is meg neki is "megengednék" hogy egymásnál aludjunk, szóval ha oda kerül a sor megoldható lenne. :)

Ha meg esetleg nem megy az úgy is kerdül.

De szerintem aranyos, hogy egyáltalán a randi miatt is képes felutazni :) Ez jó pont szerintem, meg 40perc alatt fel ér pestre, szóval nem lakunk egymástól 8órára, max 1-1,5 re :)

2012. dec. 17. 10:28
 7/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, Kedves Kérdező!

Egy hete találkoztatok, és már azon jár az agyad, hogyan, miképpen fogjátok alakítani az életeteket, ha majd egyszer összeköltöztök.

Persze az biztos, hogy értésére kell adnod, hogy nem tudsz, nem fogsz úgy ugrálni, ahogyan ő fütyül. Most még ezt a két ünnep közötti tali-lehetőséget add meg neki.

Majd a következőnél mondd azt, hogy pont akkor neked nem jó, és javasolj egy másik időpontot.

Ha ez nála már eleve olyan reagálást eredményez, amely nyomán szóba sem jöhet a későbbi együttjárás, akkor most minek filózol előre, hogyan lesz tovább.


Várd ki, tapasztald ki, ő mennyire ragaszkodik hozzád, mennyire toleráns, ha valamit te másképpen tervezel, javasolsz, mint amit ő szeretne. Ha már eleve úgy áll a dolgokhoz, hogy csak az lehet, amit ő javasol, akkor részemről abban a percben felejtős lenne.

2012. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
meg az sem jó, ha az ember sülve főve a másikkal van, az előző barátommal a suliban ismerkedtem meg, mikor leérettségiztem melózni kezdtem, ő tanult, de úgy is minden 2naponta találkoztunk, és egy idő után nekem sok volt. Egymásra untunk, nem tudtunk miről beszélni, sokat balhéztunk stb. Egyszerűen ellaposodott a kapcsolatunk bármit csináltunk unalmas lett.
2012. dec. 17. 10:30
 9/16 A kérdező kommentje:

10:29es, igazad van! Szépen megvárom a randit, addig is örülök hogy egyáltalán lehívott, ahhoz képest hogy eddig csak 1x találkoztunk.

És meglátom, hogy utána hogyan tovább, és megnézem hogyan reagál arra, ha esetleg én nem érek rá valamikor, majd szépen kialakulnak a dolgok. De igazad van, hogy ha nem toleráns akkor mehet a levesbe

2012. dec. 17. 10:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is legyél óvatos, messziről jött ember azt mond amit akar...

Ha tényleg van indoka akkor megérteted, ha nem tud mindig találkozni veled, bár szerintem megolható lenne azért egy héten egyszer, feltéve ha tényleg érdekled és komolyan gondolja, de ezeket te tudod leszűrni abból ahogyan beszél veled. Hidd el nagyon sok mindent elárul a beszéde.

Napok közt te is tudod irányítani pl azt mondja, hogy két ünnep közt akkor te mondod, hogy neked nem jó a péntek ezért csak szombaton tudtok találkozni.

20L

2012. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!