Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek össze fogunk...

Szerintetek össze fogunk jönni? Van esély arra, hogy azért megy lassan az, hogy találkozzunk, mert fél?

Figyelt kérdés

A volt barátommal szeptemberben jöttünk össze, de idióta fejjel megcsaltam, megbocsájtott, majd az exem elkezdett belekavarni a kapcsolatunkba. Tudta, hogy párom neki is hisz, és mivel távkapcsolatban voltuk, elhitette vele, hogy megint félreléptem. Páromat egészségileg is eléggé megviselte ez az egész.

Utána nem is beszéltünk, csak elvétve, de elég hamar lerázott, vagy 2-3 napon belül elege lett belőlem. Februárban azt mondta, hogy nem tudja mit érez, néha szeret, néha nem, de most nem tud ezzel foglalkozni, kezd kikészülni a vizsgák miatt, majd nyáron talán. Aztán a vizsgái közepén rákérdeztem, ő azt mondta inkább csak barát, és eltűnt 2 hónapra.


Most 2 hónapja bukkant fel újra, azóta szinte napi szinten beszélünk, ha telefonon hívom akkor fél órát biztos hülyéskedünk, sms-ezünk, neten beszélgetünk. Behívott egy szinkronizálós hobbiba, kérdeztem miért én, miközben nem is nézem a mesét. Mondta, hogy jó poén lesz együtt dolgozni. Mondtam neki, hogy rendben, van ötletem is a szállásra (koliszobát gondoltam kivenni)... ő mondta, hogy úgy gondolta, nála fogok aludni. Meg kérdeztem, hogy kér-e telefonszámot, amin ingyen tudnánk beszélgetni, ő mondta, hogyha megoldható, igen.

Néha perverz beszólásokat kapok (pl te most nagyon rá vagy kattanva a virslire), és ez teljesen távol áll tőle. Illetve mostanság visszatért az a poénja, hogy büntetést kapok, ha találkozunk (ezt amikor jártunk a nyakrapuszira értette).

Haver bíztatására elhívtam személyes találkozóra. Igaz, hogy a szinkron miatt fogunk találkozni, de gondoltam megpróbálok előtte találkozni vele. Azt mondta, nem tudja mennyi plusz ideje lesz, mert a munkája elég sok, és szeretné minél hamarabb megcsinálni, hogyha visszahívják a másikból, akkor ne szakadjon bele (ezt elhiszem neki, 2 helyen dolgozik lassan). De én akkor ezen kiakadtam, és megírtam neki, hogy én még mindig szeretem, és van-e esélyem nála. Ő erre nem válaszolt, de másnap, meg utána ugyanúgy poénkodik meg beszél velem, mint előtte, mintha el se küldtem volna azt az sms-t. Haverjaim szerint nem tudja mit válaszoljon, hisz ha nem akarna tőlem semmit, akkor vagy megírta volna, vagy csökkentette volna a kapcsolatot velem, tehát megéreztem volna.

Miután ezt megírtam neki, utána lettek mindennaposak a csapatgyűlések, így naponta beszélünk, bár nem mindig kettesben (sőt, mostanság már elég ritka, hogy kettesnben beszéljünk), mert 6-9ig mindig van fent rajtunk kívül valaki, ő meg 9 után elmegy aludni. Így kicsit elhanyagoltnak éreztem magam, ezt tegnapelőtt megírtam neki.

Azt írta, hogy megoldjuk, hogy mindenkinek jó legyen, illetve ma feljött facebook chatre, meg este is kettesben maradtunk kb 1 órára, és aranyos volt. Szinte végigbeszélte az egészet, így a távolból megmutatta, és elmagyarázta, hogy mit dolgozik, hogyan csinálja, és milyen apró részletekből épül fel.


Teljesen vasárnapig együtt voltam egy sráccal (nevezetesen az exszel, hogy miért, ez egy másik sztori) de szakítottam vele, bár ő ezt nem tudom mennyire tudja, nem igazán szoktunk róla beszélni.


Vagy most hétvégén, vagy a jövő hétvégén fogunk találkozni a szinkron miatt, illetve azt mondta áll még az ottalvós meghívás. És itt a hiba :( Ugye nekem nagyon úgy tűnik, hogy akar engem... ezek a pici jelek, meg nála már az is, hogy kapcsolatba lépett velem újra. De félek, hogy nem fogunk találkozni. Ez a hétvége nem jött össze, mert dolgozik (kapott egy húzós melót, amit másfél hónap alatt kell megcsinálnia, mert utána másik melóban fog napi 10 órát dolgozni). Aztán mondta, hogy 1 emberért (miattam) nem fog ilyen találkozót szervezni. Mondtam neki, hogy dehát 4en lennénk, plusz ő... erre mondta, hogy akkor már igen. De ha kitalál valamit? Vagy valami közbe jön? Úgy érzem, ha találkoznánk, én nem bírnék magammal... annyira kivagyok, és ezekből a jelekből úgy gondolom, hogy nem közömbös irántam.

Haverom nem érti, miért nem találkozunk, hogy miért nem él az ölébe hullott zsákmánnyal, miért húzza a találkozót, max lesz egy jó éjszakája. Én meg kérdeztem tőle, hogy mi van akkor, ha ő tényleg szeret még engem, és nem egy éjszakára gondol. Mert amikor szakítottunk mondta, hogy tudja, hogy megkaphatna, de ő nem olyan, nem egy éjszakára akarja azt, akivel van. És mi van akkor, hogyha szeret még (mert ezt érzem ezekből a jelekből) csak fél attól, hogyha összejövünk megint megbántom. Vagy ha nem én, akkor az exem.


Én ebből teljesen arra következtetek, hogy nem vagyok neki közömbös, csak hát a régi hibáimat nem tudom eltüntetni, de tudom, hogy ő az, aki mellett lennem kell. Nagyon-nagyon szeretem őt, és rájöttem, hogy az a félrelépésem, és az, hogy akkor elveszítettem, arra volt jó, hogy én saját magam tudjam elengedni az exemet.


2011. júl. 27. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmondom harmadszorra is: TÜRELEM!!
2011. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a sztori mintha lett volna a héten egy rövidebb verzióba nem?

Lehet keverem valamivel.

Na a véleményem az, hogy legyél türelmes.

Ha valóba komoly kapcsolatban gondolkodik és nem bújik ágyba mindenkivel, akkor még szép hogy bizalmatlan veled szemben.Megcsaltad, most várjál szép nyugodtan, hogy feldolgozza és ismét befogadjon az életébe és legyen már tartásod, nem kell elé hullanod.

De az is jó lenne ha eldöntenéd, hogy ez apasi kell vagy az exed, mert hogy így összevissza kavarogsz mindkettő között az nem annyira pálya.

Sztm magaddal sem vagy tisztába.

2011. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval szerintetek még szeret ő is? Van nála esélyem?

Egyébként eldöntöttem: ő kell! Ez 100%. Soha-soha többé nem bántanám meg semmivel...

2011. júl. 27. 23:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztm ha nem nyomulsz ennyire és nem dobod magad folyamatosan elé akkor igen, sztm ez tartja vissza.Én nem azt mondom, hogy ne kontaktáljatok, de ne erőltesd, fogadd el egyenlőre ami van és kész.

Már megírtad neki, hogy mi a helyzet /szereted stb/ nem kell ezt tovább spirázni.

Ezzel a nyomulós hozzáállásoddal csak elriasztod, mert csapdába érzi magát.

Hagyd békén és hagyd hogy ő irányítsa az eseményeket.

Ezeket az egykét napot együtt vagyok az exxemmel majd szakítok dolgot sztm meg hagyd, mert ezt mellette nem csinálhatod majd.

Igen írtad, hogy ez más sztori, ne is menjünk bele, de ha ő 100%-osan kell akkor hagyd az exet sztoritól függetlenül, mert a sztori nem fogja érdekelni csak a tények.

Szép nyarat!

2011. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!