Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek gondol a csicskájának?

Minek gondol a csicskájának?

Figyelt kérdés
A pârom külfõldön dolgozik, jó fizetése van, és igaz a mondás minél több van annáp smucig! Úgy volt költözûnk össze, veszünk gyűrűket stb azt is ígérte de Én nem mentem bele hogy megcsináljam a jogsit, na persze ráhagytam, de azt sem mondja mâr! Viszont az itthoni fizetése nekem jön, és azt nekem kell levennem és lefuvaroznom a családjának, viszont furcsa mód, két járásunk közt volt egy nője, neki telefont vett, fizette a számlájât, vett neki laptopot, minden hónapban vehetett magának valamit elmehetett fodrászhoz stb és elvileg nem is szerette! Nekem soha nem mondja hogy akár egy csokit vegyek magamnak! Pedig elvileg imád én vagyok neki a nagy Ő bár én nem is vagyok az a kihasználós fajta, demost nem 53ezer forintot veszek le, hanem többet és megajándékozhatom magam?
2012. szept. 12. 07:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem ajándékozhatod meg magad! Hány éves vagy? Miért nem a saját pénzedből ajándékozod meg magad?
2012. szept. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Biztos nem vennék el úgy pénzt hogy ő nem ad.Az hogy csicskáztat szerinted az a te bajod,elválaltad hogy leviszed a pénzt a szüleinek.Ha nem tetszik a rendszer változtass,mond meg neki hogy oldja meg másként ezt a pénz dolgot.
2012. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Amit tennél, az közönséges lopás lenne. NINCS jogod hozzá és szégyellned kellene magad emiatt a gondolat miatt. Ha ad, akkor ad, ha nem ad, akkor nem ad. Neked két választásod van, vagy elfogadod ezt, vagy otthagyod, de nem vehetsz el a pénzéből csak úgy.
2012. szept. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%

Laptop meg telefon az ő tudta nélkül? Te normális vagy?

Beszéltél vele egyáltalán erről?


A fodrászt meg fizesd magadnak!


Nekem úgy tűnik, nem vagy csicskáztatva, viszont nagyon hajtasz a pénzére.

2012. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondta, hogy laptopot akar a pénzből venni egy szóval sem.

Nem, nem ajándékozhatod meg magad eg fillér sem, a tudta nélkül. Ha zavar, hogy Te fuvarozod a pénzt, akkor mondd meg neki. Furcsa, hogy nem számlára kapja.

2012. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Rosszul értelmeztétek! Én csak feltételezést írtam! Szerencsére a szüleimtől az ég viláhon mindent megkapok, amivel a barátom is tisztában van, amit meg nem kapok meg azt meg az összegyüjtött pénzemből megveszem, de bár azért furcsa hogy egy csokival sem ajándékozhatnám meg magam mert nincs rá jogom, még jó hogy diétázok! Persze most 100ft ellopok mert az én számlámra jön a pénz és vaterán szeretnék ârulni! :D
2012. szept. 12. 07:50
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ő is tudja, hogy mindent megkapsz a szüleidtől. Akkor minek venne ő még egy laptopot?


Esetleg arra még nem gondoltál, hogy menj el dolgozni? Azt a pénzt tényleg jogod lenne elkölteni.


Most egy 100-as, később kicsit több....

2012. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
100 forintot ellopsz???
2012. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
51%
Ha annak a másik nőnek meg tudta venni, jogosan kérdezed, hogy neked miért nem?
2012. szept. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom a zöld mezőt, nyilván okkal maradt ki valami ilyesmi:

"SZERETEM őt, és rosszul esik"-ez csak egy pl. volt.


Ha azt nézem, hogy mindent megkapsz a szüleidtől, akkor se várd el tőle, hogy mondja, hiszen ahogy te is írod, tisztában van vele, hogy amit csak akarsz, mindent megkapsz.

Nem tudhatja, hogy van-e vmire szükséged. Arról már nem beszélve, hogy a szüleinek nagyobb szüksége van a pénzre, mint neked, esetleg a fodrász árából vesznek egy napi ennivalónak valót.

Ezt a csicska szót meg felejtsd el, alpári stílusra utal, inkább használhatnád azt, hogy szívességet kér azzal, hogy elviszed a szüleinek. Ha ez nem tetszik, keress magadnak egy milliomos palántát, aki mindennel elhalmoz.

2012. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!