Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek gondol a csicskájának?

Minek gondol a csicskájának?

Figyelt kérdés
A pârom külfõldön dolgozik, jó fizetése van, és igaz a mondás minél több van annáp smucig! Úgy volt költözûnk össze, veszünk gyűrűket stb azt is ígérte de Én nem mentem bele hogy megcsináljam a jogsit, na persze ráhagytam, de azt sem mondja mâr! Viszont az itthoni fizetése nekem jön, és azt nekem kell levennem és lefuvaroznom a családjának, viszont furcsa mód, két járásunk közt volt egy nője, neki telefont vett, fizette a számlájât, vett neki laptopot, minden hónapban vehetett magának valamit elmehetett fodrászhoz stb és elvileg nem is szerette! Nekem soha nem mondja hogy akár egy csokit vegyek magamnak! Pedig elvileg imád én vagyok neki a nagy Ő bár én nem is vagyok az a kihasználós fajta, demost nem 53ezer forintot veszek le, hanem többet és megajándékozhatom magam?
2012. szept. 12. 07:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
9-es: igen, azt kéne tennie. Nem meglopni a "szerelmét".
2012. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Jeszuuuuus! Ki akar venni laptopot? Valaki írja az okosságát de olvasni nem tud!


A szûleinek nagy szüksége van rá, tényleg ingyenélő társaság! Várják a segélyt ès az èdesapukája 5ezerért nem megy el dolgozni de azért a 22ezer forintból telik mindennap 1-2 sörre! Az édesanyja, még ok megértem hogy nincs munkája de ő meg szereti költeni a pénzt!


És igaz, szeretném tudni hogyha engem szeret az exét nem akkor ő miért kapott meg mindent????furcsaaaa! Erre szeretnèk választ! Ti mire tippeltek?

2012. szept. 12. 08:07
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Hm, értem. Szerinted ha szeret, akkor mondaná, hogy vegyél ezt-azt. Vagy elhalmozna ajándékokkal. Vagyis azt akarod, hogy mutassa ki a szeretetét. Így. Világos mint a nap, nézz magadba egy kicsit.

Az meg az ő dolga, hogy milyenek a szülei, mit tesznek és mit nem, az ő fizetése, megdolgozik érte és odaadja, ahova akarja.

2012. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
A korodat még mindig nem sikerült leírni, tehát mondjam én is azt, hogy nem tudsz olvasni?
2012. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
60%

Elég furcsának tartom a gondolkodásodat.Miért fontos az neked ha szereted,hogy mit kapsz töle ajándékba.Szeresd és örülj,hogy ö szeret.Az ajándék meg majd biztos megérkezik egyszer ,nem tudhatod ,hogy a párod mit gondol erröl.A loppásra rá se gondolj, nem becsületes dolog.

A pénz fuvarozásrol, meg az a véleményem.van olyan ,hogy segitek annak akit szeretek és nem várok érte semit,SZIVESÈGböl csinálom.

2012. szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont a volt barátnője döbbentette rá arra, amit te nem bírsz megérteni: nem pénzben kell kifejezni a szerelmet.


Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

2012. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
69%

Inkább nem írok semmi olyat.Én véleményem szerint,ha más is ilyen helyzetben lenne,neki is rosszul esne!!

Más nőnek,aki ráadásul a szünetük alatt volt,mindent meg vett,mig a kérdezőtől egy csokit is sajnál,itt nem laptopról van szó..

És most le lehet pontozni,mert le leszek...

2012. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

17-es: nem tudjuk, hogy a férfi mit gondol.

Nekem az jött le, hogy a kérdező nem beszélt erről a párjával, elvárja hogy az kitalálja, ráadásul úgy hogy külföldön van.


Az meg, hogy volt a szünetben egy csaj - ha ezt a kérdező nem tudja megbocsájtani, akkor nem kell újrakezdeni. Ha meg mégis továbblép, akkor nem kell felemlegetni.

2012. szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen megbocsájtottam de talán tapsikoljak is mellé hogy egy olyan alja nép tagja volt a barâtnője és hogy még a csaj szüleit is támogatta anyagilag??? Nekem nem az kell hogy vegyen, őszintén szólva akkor is kellemetlensègbe jöttem ha elmentüjk régen fagyini vagy pizzázni, szóval kizárt hogy vennék bármit, de a tény hogy mondja, csak 1 mondat hogy vehetsz....már az jól esne!!!
2012. szept. 12. 08:34
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tapsikálni, de ha mindig ezt hozod fel neki akkor nincs sok értelme a kapcsolatnak.


Amúgy meg szakítottatok, ő megismert egy nőt, támogatta a nő családját is. És? Ha ez neked ennyire böki a csőröd, gondold át a kapcsolatotokat.

2012. szept. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!