Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek gondol a csicskájának?

Minek gondol a csicskájának?

Figyelt kérdés
A pârom külfõldön dolgozik, jó fizetése van, és igaz a mondás minél több van annáp smucig! Úgy volt költözûnk össze, veszünk gyűrűket stb azt is ígérte de Én nem mentem bele hogy megcsináljam a jogsit, na persze ráhagytam, de azt sem mondja mâr! Viszont az itthoni fizetése nekem jön, és azt nekem kell levennem és lefuvaroznom a családjának, viszont furcsa mód, két járásunk közt volt egy nője, neki telefont vett, fizette a számlájât, vett neki laptopot, minden hónapban vehetett magának valamit elmehetett fodrászhoz stb és elvileg nem is szerette! Nekem soha nem mondja hogy akár egy csokit vegyek magamnak! Pedig elvileg imád én vagyok neki a nagy Ő bár én nem is vagyok az a kihasználós fajta, demost nem 53ezer forintot veszek le, hanem többet és megajándékozhatom magam?
2012. szept. 12. 07:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
59%

Tegyük fel, hogy helytálló a magyarázatod.

De akkor mi a helyzet azzal a száz forinttal?

2012. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Hmmm! Az a helyzet hogy hiába volt kártyám,mivel nem volt rajta pénz és most van, utalok róla 100ftot a vaterának mert így lehet csak eladni! Jah és ezt már mondtam a barátomnak! De szerintem ez mellékes...
2012. szept. 12. 08:53
 23/36 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy kamukérdés...

Csak szítani akar egy kis balhét.

2012. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%

24. szerintem is.


A korát azóta se tudtuk meg, bár ha leírná, se lenne igaz :D

2012. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lépj ki.

Szia.

2012. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valakinek más a véleménye még ne lesz begyepesedett.


Ha vállveregetést meg bólogatást akarsz, rinyálj a barátnőidnek, ne ide gyerek véleményt kérni.

2012. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
29%

23-

Ha a te párod viselkedne igy,ugyon ezeket mondanád magadnak is???Őszintén...ku.va szarul esne neked is,hogy mindenkit támogat,csak téged nem.

De mindegy,ha majd ilyen helyzetben lesztek,párotoktól még csak 1 szál virágot sem fogtok kapni,akkor gondolkodjatok el,hogy mit irtatok.

Igaz,ilyen nem fordul elő,mert a TI párotok nem ilyen...


Le lehet 0-ni,nem érdekel.

2012. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Elég önző beképzelt elkényeztetett nőszemély vagy . Ha zavar hogy neked nem vesz semmit kérdezz rá hogy egy olyan csajnak mért adott meg mindent akit nem is szeretett?

És egyébként meg a kérdésen látszik, hogy te komolyan gondoltad, hogy "megajándékozod" magad a párod pénzéből és az majd jó lesz neked, csak mikor elkezdtek oltani akkor kezdtél variálni hogy hát azt nem is úgy értetted. Nem véletlen ahogy az emberek fogalmaznak.

Egyébként meg én szánalmasnak érezném magam ha a párom pénzén vennék valamit amiről nem is tud vagy én könyörgöm ki. Vagy Ő adjon, kézből kézbe vagy ne legyen semmi "ajándékozás" ez ennyi. 20 éves létedre nagyon éretlen vagy fel kéne nőni

2012. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
71%

Ja és egyébként nem szoktam semmit kapni a páromtól max szülinapomra mert ő nem tart névnapokat karácsonyt meg a többit szülinapot se igazán de arra azért vesz valami apróságot. És akármennyit ad haza, akármennyit költött előző barátnőkre az nem érdekel. Nem vagyok olyan felszínes, hogy abba mérjem a szerelmét hogy mit mennyit meg milyen értékben kapok másokhoz képest.

31 voltam ha valaki írt azóta

2012. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
82%

20évesen szánalmas, hogy ennyi eszed van. Azóta se írtad, hogy szereted, fontos neked, stb. Ha mindent megkapsz a szüleidtől, kérd meg apukát, hogy apaaaaaaaaa, utalj már légyszi pár száz forintot a számlámra, mert vaterázni akarok. Ne a párod pénzéből tedd mindezt.

Szellemileg és emberileg is egy hatalmas 0 vagy.

2012. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!