Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek gondol a csicskájának?

Minek gondol a csicskájának?

Figyelt kérdés
A pârom külfõldön dolgozik, jó fizetése van, és igaz a mondás minél több van annáp smucig! Úgy volt költözûnk össze, veszünk gyűrűket stb azt is ígérte de Én nem mentem bele hogy megcsináljam a jogsit, na persze ráhagytam, de azt sem mondja mâr! Viszont az itthoni fizetése nekem jön, és azt nekem kell levennem és lefuvaroznom a családjának, viszont furcsa mód, két járásunk közt volt egy nője, neki telefont vett, fizette a számlájât, vett neki laptopot, minden hónapban vehetett magának valamit elmehetett fodrászhoz stb és elvileg nem is szerette! Nekem soha nem mondja hogy akár egy csokit vegyek magamnak! Pedig elvileg imád én vagyok neki a nagy Ő bár én nem is vagyok az a kihasználós fajta, demost nem 53ezer forintot veszek le, hanem többet és megajándékozhatom magam?
2012. szept. 12. 07:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

A jó párkapcsolat egyik alapja a kommunikáció (a többi a közös értékrend, esetleg a kielégítő szexuális élet).


Amennyiben problémát okoz számodra, hogy a párod nem vesz neked dolgokat, akkor beszélj a pároddal, ne itt kérj vélemény róla (mert az lényegtelen, hogy más mit gondol arról, hogy szerintük vennie kellene-e vagy sem, az számít, hogy a barátod tud-e róla, hogy neked ilyen igényed van és hogy mit gondol erről az igényedről).


Ha zavar téged, hogy a párod szüleinek kell pénzt vinned, akkor szintén beszélj a pároddal (mert ő tud ez ellen tenni -pl nem a számládra utal, hanem a szülei számlájára).


A beszélgetéseknek 2 eredménye lehet:

1: párod rájön, hogy ajándékokkal kell kedveskednie neked, vagy engedélyeznie kell hogy néha saját magadra is költs a pénzéből - te megkapod amit szeretnél és boldogabb leszel, a kapcsolatotok is jobb és bensőségesebb lesz,

2: párod nem hajlandó ezekre a kompromisszumokra (mert pl úgy gondolja, hogy nem szükséges NEKI rád áldozni, elvégre a szüleidtől mindent megkapsz), akkor - mivel nem egyeznek az igényeitek - a kapcsolatotok megromlik és a szakítás a jó megoldás.


Az, hogy korábbi kapcsolatában mit vett kinek nem feltétlenül a te dolgod (bár ó alap annak megítélésére, hogyha másnak vett dolgokat neked meg nem, akkor lehet, hogy számára ez nem fontos - persze ezt addig nem tudhatod, míg nem beszélsz neki az igényeiről, most akár hiheti azt, hogy neked nincs rá szükséged mert szüleidtől mindent megkapsz).

2012. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Mivel foglalkozol egyébként? Tanulsz vagy dolgozol?

Te is kimehetnél esetleg, párodhoz, ha a fent említett közül egyik sem. Találnál kint munkát.

2012. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu.Megkap mindent a szüleitől,de nincs a számláján 100 ft?
2012. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
74%
Már ne is haragudj, de kinek képzeled Te magad? Nem az az érdekes, hogy a pasi mennyit szán rád, hanem hogy TE mit csinálsz? Dolgozol? Akkor a saját pénzedből vegyél magadnak dolgokat! Ha meg nem akarsz a csicskája lenni, ne legyél, senki sem kényszerít, hagyd a francba! De lopni és rinyálni más lapra tartozik!
2012. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
54%
Le leszek pontozva, de megértem a kérdezőt. Lejön az Írásából, hogy nem a pénz érdekli, hanem a gesztus. Az exét elvileg nem szerette, de mindent megadott neki, őt, meg akivel az életét élné le, még egy virággal se lepi meg. Szerintetek ez normális, mert a kérdezőnek úgyis van? Attól, hogy van, neki nem esne jól? A párja megengedhetné magának. Kérdezzen rá? Hogyan lehet ezt normálisan megkérdezni? És nem az ajándék szerintem a lényeg, hanem, hogy az exnél, hogy, hogy jött ez az adakozás, nála, hogy, hogy nem, még egy virággal sem?
2012. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, írta-e már valaki, de inkább vedd megtiszteltetésnek, hogy a Párod rád bízza a vagyonát és nem a szüleire. Maximálisan megbízik Benned, hogy nem költöd szanaszét. Biztos azért nem vesz Neked semmit, mert tudja, hogy mindened. Az meg más napra tartozik, hogy igenis meglephetne valamivel útban hazafelé jövet (tudom, hogy nem az érték számít Nálad, hanem a gesztus).
2012. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!