Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik hogy tényleg kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy tényleg kellek egy ilyen csajnak? Vagy ne éljem bele magam?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, aki egyszerűen kifogástalanul gyönyörű, kb mindenki utánafordul, tényleg egy igazi istennő. Emellé kedves és jópofa is, nem egy buta plázacica.

Én egy elég átlag külsejű pasi vagyok. Nem vagyok nagyon társasági, vagy különösebben nagyhangú. Nem mondhatnám, hogy sorban állnak a szebbnél szebb csajok az ajtóm előtt.

Viszont ezen a lányon nagyon azt érzem, hogy bejövök neki. Vevő minden poénomra, látom rajta, hogy jól érzi magát velem.

Lehetséges, hogy tényleg lenne esélyem egy ilyen csajnál, annak ellenére, hogy nagyon nem vagyunk egy kategória?


2012. dec. 13. 10:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hahha! Nem hiszed el. Mintha rólam írnál. De most ezt nem beképzeltségből mondom! :DD Én nő vagyok és egy olyan pasiba szerettem bele (humorába, intelligenciájába), akiről semmi mást nem tudok. SEmmit. Csak kizárólag azt, h vicces, dolgozik rendesen minden nap, okos, tájékozott. Azt sem tudom hol lakik, autója van-e és milyen és őszintén szólva nem is érdekel. És nem egy szép pasi. Én rendezvényeken műsorvezetek, van azért kiállásom, van pár tévéreklámom, tehát ezt csak amiatt írtam, hogy nem vagyok egy csúnya nő. Egzisztenciám is van. Napi 8-9 órában dolgozom, van lakásom, autóm, szüleimet segítem. És nekem nem kell más, senki, csak ez a pasi. És ő mintha nem hinné el vagy nem tudom, félne az érzéseitől :(( hónapok óta lógat a levegőben.
2012. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szóval te is ilyen helyzetben vagy? Igen, de azért én tudok róla ezt-azt. Pl. tudom, hogy kivel járt korábban és tudom hogy az előző csaj aki neki tetszett, annak ő nem - meg ilyenek. Ja és még ráadásul a magam levében is főhetek, mert kavartam egy lapáttal a dolgunkon. Szóval jobb ha meghúzom magam úgy még egy hónapig.

Szerintem tutira nő még ennyire nem kavarta meg, mint én.

2012. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
miert nem arulod el a nevet? talan itt ismerted meg? :D
2012. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szegény kérdezőt ne nyúzd már! Én se árulom el a férfi nevét akiért odavagyok! Sőt még a saját nevem se.
2012. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Basszus, lépj felé, ne tarts tőle!:D

Ha több önbizalmad lenne, szerintem lenne esélyed.

2012. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%
Van esélyed nála! Bízz magadban,örülnék ha összeszednéd a bátorságod és komolyra fordítanád a szót. Én lány vagyok és hasonló cipőben járok mint jelenleg te. (a lány leírása pont rám illik mellesleg,ezt elég sokan éreztetik velem bár ez most lényegtelen). Tedd meg a nagy lépést, ne maradj szingli mint én,mert nem vagy elég magabiztos. Hidd el én csak jót akarok. Remélem összejöttök és nagyon boldogok lesztek.
2012. dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!