Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik hogy tényleg kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy tényleg kellek egy ilyen csajnak? Vagy ne éljem bele magam?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, aki egyszerűen kifogástalanul gyönyörű, kb mindenki utánafordul, tényleg egy igazi istennő. Emellé kedves és jópofa is, nem egy buta plázacica.

Én egy elég átlag külsejű pasi vagyok. Nem vagyok nagyon társasági, vagy különösebben nagyhangú. Nem mondhatnám, hogy sorban állnak a szebbnél szebb csajok az ajtóm előtt.

Viszont ezen a lányon nagyon azt érzem, hogy bejövök neki. Vevő minden poénomra, látom rajta, hogy jól érzi magát velem.

Lehetséges, hogy tényleg lenne esélyem egy ilyen csajnál, annak ellenére, hogy nagyon nem vagyunk egy kategória?


2012. dec. 13. 10:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
a szerelem vak mint tudjuk
2012. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

A normalis, szep lanyok a legmaganyosabbak. Mert a fiuk nem mernek kezdemenyezni, aki megis, az meg bunko.

Szoval nagyon is valoszinu, hogy tetszel neki, es orul a kozeledesednek. Mert az itteni hiedelemtol elteroen nem minden lany bukik a kigyurt allatokra.

Legyen onbizalmad! Drukkolok:)

2012. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem Kitty véletlenül? :)
2012. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem, de ne találgassatok, amúgy se árulnám el a nevét :D
2012. dec. 13. 11:15
 15/26 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszenek a kigyúrt férfiak. A kis aranyos szerények annál inkább. Azok a férfiak, akikben látom, hogy rejlik valami. Egész fura, hogy pont ő tetszik nekem, mert hallottam róla ezt-azt (nem rosszak és nem "olyan" csak szokatlan hóbortok). Mégis jó a közelébe lennem. Mosolygok ha elejt egy-egy poénos dolgot, nagyon szeretem ha a szemembe néz és tetszik, hogy mindig tudja merre vagyok. Csak egy nem tetszik, hogy még nem kezdeményezett. Ő sem nagyhangú, viszont én pl. nem vagyok istennő, de nem is érzem magam butának, sem nem plázacicának.

Én állandóan vigyorgok és jókedvű vagyok.


Legalább a korod elárulod??? Legalább kb.?

2012. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
csöcsörészd meg sztem
2012. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

Bea lesz az! tuti! :D

habár az ő indokát tudom szimplán bukik az olyan agyament csávókra mint én XD őszinte részvétem neki de hát most na :D:D

2012. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Tyler913 ***** válasza:
Lehet,hogy tetszel neki. Viszont ha Te alábecsülöd magad hozzá képest,és úgy gondolod,több kategóriával fölötted áll ez a lány,akkor még ha össze is jönnétek,nem fogod tudni megtartani túl sokáig. Ettől még hajts rá,csak igyekezz kicsit (sokkal) több önbizalommal odaállni.
2012. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam kevesebbnek nála, csak tisztában vagyok vele, hogy az Ő fajta lányok nem az Én fajta pasikra buknak az esetek többségében.
2012. dec. 13. 12:35
 20/26 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!