Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek egy csajnak se?

Figyelt kérdés
Ilyen nincs,de mégis,pedig jó ember vagyok,persze hibákkal,de a szívem hiába nagy,nem találom a helyem.
2012. ápr. 22. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy?
2012. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj láttam már csúnyábbakat,de valamiért a magány végig kíséri az életem,más lehet a baj talán tudom is,pedig valakinek biztos kellenék,de azt már nem fogom megélni ebbe az életbe.
2012. ápr. 22. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél negatív.mi az ami miatt van ez szerinted?küldhetsz képet is.hány éves vagy?
2012. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom,ismerős körbe sokan mondták sok nő elfogadna,ahogy viselkedem az aktuális párommal (nem most volt)dolgozom,minden pillanatban szeretem a párom,lesem a kérését,a baját,bánatát s bármi probléma van,az adott körülmények közt az adott lehetőségekkel megpróbálok segíteni,kapcsolatban őszinte önzetlen vagyok.Ezek egy két dolgok csak de mérvadóak.A korom nem számít,mondjuk középkorú,de egész életembe ez volt,vagy nem volt szerencsém,igen olyan is volt,de arra volt magyarázat.Én mindent figyelembe veszek,nézem az eseményeket,de könyörgök,amikor már olyannak se kellek,aki roma,munkanélküli,nincs pénze,de csip,mint haver és nem is jó csaj,ha ez számít,kell neki a segítségem,de mint pasi nem kellek,na ez már gáz és elgondolkodtató.De ő csak hab a tortán,én nem is vagyok roma,csak nagy a szívem,mint mondottam.Jó nem vagyok női ideál,de azért ez már kiverte a biztosítékot!!
2012. ápr. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!