Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajnak se kellek. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Már 18 éves vagyok és soha nem volt barátnőm , állítólag nem vagyok csúnya de sokszor annak érzem magam. A legtöbb lány mindég a bunkó parasztokra bukik. Valaki tanács? Amúgy budapesti vagyok.
2011. dec. 5. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ki szerint nem vagy csúnya? Javaslom, hogy próbálkozz náluk.
2011. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kéépet! ;D
2011. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
ennek általában két oka lehet. ronda vagy, vagy még annál is rondább. szaladj vissza maszturbálni gyorsan, vagy add le az igényeidet legaljára ha mindenképpen nőt akarsz. lehet puncsolni, de a tömör igazság kb ez.
2011. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó parasztokra csak az éretlen/lelkibeteg lányok buknak. A korosztályodban meglehetősen sok ilyen van, az tény, de nem hiszem, hogy ne kellenél egy lánynak sem. Bár ha csak annyit tudsz felmutatni, hogy "nem vagyok csúnya", akkor lehet, hogy mégis igazad van.


Tanács: ismerkedj, légy nyitott. Épeszű, érett nő nem bukik a bunkó parasztokra. A bunkó parasztokban a határozottság, magabiztosság a vonzó, nem pedig a bunkóság. Vállald fel önmagad, ne félj a lányoktól. Ne úgy állj hozzá, hogy "áh bárcsak szóba állna velem", hanem úgy, hogy neki is ugyanúgy érdeke megismerni téged, mint neked őt. Ne rendeld alá magad. Érthető? :)

2011. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2011. dec. 5. 15:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy egynek sem kellesz? Az összeset megkérdezted? :-P
2011. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=sqAmYUHbDxw

Nem tudom,hogy mik lehetnek veled a gondok de még van időd csajozni!!

2011. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem, de nem szokás mindegyikhez csak úgy odaállni: "Szia! Kellek neked??"
2011. dec. 5. 15:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyből akarsz mindent az a bajod. Ahogy minden szart az életben ezt is alapról kell indítani és úgy felépíteni.
2011. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :)
2011. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!