Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellek egy lánynak sem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek egy lánynak sem, mi lesz így velem? :/

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok már tényleg mindent megpróbáltam, amit lehet, hogy barátnőm lehessen, de még egy árva csók sem jött össze sosem.


Belefáradtam már a sok kudarcba, visszautasításba. :(


Senki sem szeret engem. :"(


2011. dec. 1. 02:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mii az ami nem megy konkrétan? miket próbáltál, és hogy érzed miért nem megy? Esetleg dobhatnál egy képet is akár ide akár privátba és probálok tanácsot adni.
2011. dec. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

küldök képet is mindjárt


nem tudom, próbálkoztam neten, élőben is, de valamiért egy lány sem érdeklődött úgy irántam vagy mutatta volna, hogy vonzódik irántam úgy, mint én ő hozzá :(


egyik haverom szerint túl nyomulós vagyok és az lehet a hibám


mindig kedves, udvarias vagyok lányokkal pedig


másoknak meg olyan könnyen megy, minden hétre van nője, ha akarná, nekem miért nem megy, miért nem szeretnek a lányok?! :(

2011. dec. 1. 02:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából mi lehet a baj, nem vagy ronda gyerek, talán kicsit kockának tűnsz, ez persze nem biztos hogy így van, csak ez is az első benyomás része volt. Nyitottnak kell lenni és lazának, nem szabad egyből letámadni valakit, csak finoman! A csajok nem szeretik az olyan pasikat akik így rástresszelnek a dolgokra, és nem is érdemes, hiszen mit veszíthetsz? Meg kell próbálni mindent, és akkor legalább rajtad nem múlik. Hogy nyomulós vagy e azt én nem tudhatom, ha igen akkor vegyél ebböl kicsit vissza, de ha nem, akkor kis lazaság és kreativitás...Ennyi. Ne keseredj el!
2011. dec. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

küldesz nekem is egy képet priviben?


Fel a fejjel.

2011. dec. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ma 02:47


köszi, időnként nagyon letörök, mert senki sem szeret, rossz egyedül, gyakran látok párokat együtt, ők olyan szépek együtt, sajnos nekem nincs ilyen szerencsém, egyedül vagyok :(

2011. dec. 1. 02:53
 6/17 A kérdező kommentje:

ma 02:50


igen, köszi

2011. dec. 1. 02:53
 7/17 anonim válasza:

02:50 vagyok.


Én sem értem mi a baj mert csúnya az biztos nem vagy.

2011. dec. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ma 02:57


mégis annak érzem magam, mert nem kellek a lányoknak, akik nekem tetszettek mindig lekoptattak vagy jöttek a foglalt vagyok szöveggel

2011. dec. 1. 03:01
 9/17 A kérdező kommentje:
túl sok volt már a visszautasítás, nagyon fáj :(
2011. dec. 1. 03:02
 10/17 anonim ***** válasza:

Honnan írsz? Kaphatok én is képet? Közel élsz akkor beszélgethetnénk ha van kedved.


20/N

2011. dec. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!