Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellek egy lánynak sem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek egy lánynak sem, mi lesz így velem? :/

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok már tényleg mindent megpróbáltam, amit lehet, hogy barátnőm lehessen, de még egy árva csók sem jött össze sosem.


Belefáradtam már a sok kudarcba, visszautasításba. :(


Senki sem szeret engem. :"(


2011. dec. 1. 02:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de ide is küldhetsz egy képet. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg ez lehet-e a háttérben...



21F

2011. dec. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

megy a kép


a többit privátban megírom

2011. dec. 1. 03:05
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy egy rosszarcú legény... Bár tudom, hogy a kép egy hétköznapi otthonülős szituációban készült, annyit minden esetre megjegyezék, hogy egy fain séró meg a full borotvált arc esetleg dobna a dolgon.

De ha elmész legközelebb a fodrászhoz, kérd, hogy ajánljon egy jó sérót ami szerinte jól állna rajtad. :)


Talán a belsőddel lehet valami gebasz. Szertem nem vagy elég laza, nagyon rágörcsölsz erre a témára. Ez nem hat pozitívan.


Take it easy, bro.



21F

2011. dec. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Maidx14 ***** válasza:

Nem láttam a képed, de nem is mindig a kinézet számít. Az csak az első benyomás része. Próbálj laza lenni, vicces, szórakoztató. Nem kell mindig a legudvariasabb, legúribb formát hozni a lányok előtt. Próbálj meg inkább játszani velük, kicsit csavarni a fejüket. Ha már érzed, hogy kicsi szimpátia van köztetek, ne ugorj rá rögtön, hanem húzd egy kicsit a fejét.

Járj el szórakozni, igyál egy kicsit előtte(semmiképp ne sokat, csak annyit, hogy ellazulj), ismerkedj sok emberrel. Figyeld azoknak az embereknek a stílusát, akik bármelyik lányt megkaphatják. Ne vedd át a stílusokat, légy mindig önmagad(ha komoly kapcoslatra vágysz), de egy két "trükköt" simán elleshetsz.

Persze emellett számít, hogy igényes frizurád, tiszta bőröd, ápolt körmeid és a stílusodnak megfelelő ruházatod legyen.

2011. dec. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is kaphatok képet? Ha szeretnéd én is tudok segíteni, mert sok barátom volt ilyen helyzetben :)

19 L

2011. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Küldj képet!
2011. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
En szeretlek :)
2014. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!