Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
sok fiú írt már rám mindig, kereste a társaságom, hívott el találkozni, randikra, de senki nem akar tőlem komolyabb dolgot! arra se lehet fogni, h megkaptak, mert még szűz vagyok..nem vagyok naív se, rámenős se, nyomulós se, értelmes vagyok, ápolt, normális(kis bolondsággal), csinos vagyok, szép(bár ez relatív) (most mindenki írja, h persze szerény is!!!:Dde most csak leírom amit gondolok) és még se kellek kapcsolatra senkinek. az egyiknek túl éretlen, a másiknak nem tudom mi a baja, de végül senkinek nem kellek kb csak sok randi meg csók erejéig.mi a baj?:'(már teljesen kivagyok
2011. dec. 4. 23:30
1 2
 1/20 Inkog Nito ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
17.
2011. dec. 4. 23:34
 3/20 Inkog Nito ***** válasza:

Akkor nem vagy hozzá túl fiatal,az a baj hogy már rutinból 13 évesek szoktak ilyeneket írni.(nem kell megsértődni)

Szerintem ha legközelebb elhívnak randira akkor mondd meg kerek perec utána hogy kapcsolatot akarsz,nem csak ennyit.Bár lehet hogy nem veszel észre valamit amivel elijeszted az embereket?

2011. dec. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok büdös sehol, és viszonylag tényleg normális vagyok:D hangom is az, felfogásom is szerintem, nem nyomulok picit sem, beszélgetek, nem csöndben vagyok, de hagyom őt is szóhoz jutni, nem vagyok sértődős se, bunkó sem, de kötekedős picit..sokat nevetek.hát de azt mondani meg nem akarom h hát ha randizunk utána rögtön kapcs, mert egyrészt hülyének nézne, másrészt semmi bajom azzal h randizunk, és még nincs szó járásról, csak azzal van bajom h 10 randik után nincs még mindig semmi, aztán vhogy abbaszakad...:)
2011. dec. 4. 23:39
 5/20 anonim ***** válasza:
Mennyire mered vállalni a nőiességedet? Nem lehet h túl fiús vagy?
2011. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Írtam Neked egy üzenetet privátban, igaz nem sok de benne a lényeg. 18/F
2011. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát sok mindent el lehet mondani rólam, de hogy fiús, az tuti nem! teljesen csajosan öltözök, de nem kihívóan. randira ált. felveszek vmi testre simulós de mégse túl kivágott felsőt, és egy csini nacit. cipőt meg hát ha biliárdozni megyünk, nem veszek magasat azért:D
2011. dec. 4. 23:41
 8/20 Inkog Nito ***** válasza:
Szerintem egy randi után lazán összejöhetsz valakivel,eddig minden barátnőmmel így történt....
2011. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
jol teszed h randi után nem jössz össze velük,mert szerintem annál normálisabb lány vagy,a leirtak alapján..
2011. dec. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen egy tökéletes csaj vagy kellő kisugárzással ami lehet elbátortalanította a srácokat. 18/F
2011. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!