Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se ronda, se buta, nagyon sok bókot kapok pasiktól, és sokan flörtölgetnek velem. De arra már nem kerül sor, hogy komolyan randizni is elhívjanak... Pedig köztudott, hogy nem az a lány vagyok, aki csak úgy ágybabújik mindenkivel, hanem az a típus, aki hűséges és megbízható, hiszen az előző kapcsolatom is 4 évig tartott. Mostmár másfél éve egyedül vagyok és el vagyok keseredve...
2011. júl. 18. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak magadnak beszéled be.
2011. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,nekem van barátom(én nem bírom ki egyedül),de mégsem vagyok boldog mert mindig csak az eleje tökéletes,aztán én elkezdek kötődni a másikhoz és addigra a másik megváltozik és már nem olyan kedves és mondjuk azt h. könnyű volt megszerezni,de megtartani már nem érzik kihívásnak.
2011. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert válogatós vagy, és csak a legjóképűbb pasik kellenének.
2011. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:12


Ez pont nem így van, és különben is arról van szó, hogy a srácok nem hívnak el randira, szóval ezt honnan szűrted le?


Amúgy lehet, hogy a legjóképűbbek azért nem hívnak el, mert nekik nem vagyok elég jó, a többiek meg azért nem, mert úgy gondolkodnak mint te, hogy úgyis csak a legjóképűbbek kellenének...

2011. júl. 18. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2011. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"a többiek meg azért nem, mert úgy gondolkodnak mint te, hogy úgyis csak a legjóképűbbek kellenének..."

Bizonyára minden alap nélkül :P

2011. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha romaniabol vagy irja privit :D es megtalalod kit neked rendelt a sors :)

23f ;)

2011. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!