Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lányok az érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok az érzékeny fiúkat szeretik, akkor én, mint ilyen miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Mindig is anyás voltam, általánosban annyit csúfoltak, hogy kb. végezni akartam magammal. Azután, mivel nem maradtak barátaim, az állatok fele fordultam, erdőket jártam, megismerkedtem egy öreg bácsival, aki amolyan "pótnagypapa" szerepet töltött be nálam, megtanított egy csomó dologra az erdei élettel kapcsolatban.

Később gimiben sem igazán találtam a helyem. Mikor az a lány, akit kinéztem, nem engem választott, teljesen összetörtem. Sírtam is egy csomót. Ez a forgatókönyv sok lánnyal lejátszódott, mindig ugyanígy. De hétköznapokban is jelen van a túlérzékenységem, nagyon sokat szenvedek még mindig ezek miatt a lányok miatt.

Most már kicsit más vagyok, de alapjában véve nem változott a személyiségem. Természetesen kicsit sarkítva írok, ha mindent leírnék, az több oldal lenne, de ez a lényeg. Kívülállónak érzem magam, soha nem bírtam rendesen beilleszkedni sehová, és az a fajta vagyok, aki a kiválasztott lányra nem "csöcsös bigeként", hanem kb. mint istennőre tekint.



Egy lány, ha ezzel mind tisztában lenne, mit szólna hozzá? Ez a szemetekben lúzerség? vagy akkor miért hangoztatja mindenki, hogy neki "érzékeny valaki kell, aki törődik vele"? Én pont ilyen vagyok, mégsem néz rám senki.


2011. ápr. 14. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Azért mert mindenki csak össze vissza hazudik!


Van olyan nő akinek ez kell de a többségnek nem!


A legtöbb nő nem olyan pasit keres aki ugyanolyan belsőre mint ő saját maga! Azaz kis csendes, nyáladzós, visszahúzódo, romantikus, lelkis depis stb. Hanem egy férfit keresnek!

2011. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lúzerség. A gyengéd, érzékeny férfi nem minden lánynak jön be. Ők szeretnek felnézni a fiúra, biztonságban érezni magukat. De ez nem általános. Találnod kéne "anyáskodó" lányt. Sok ilyen van. Remélem sikerrel jársz.

Kicsit az önbizalmadat is javítani kéne. Ehhez sikerorientált elfoglaltságokat keressél. Pl sport.

2011. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lf-.t érzékeny fiút keresnek.

Legyen pénze, legyen jó teste, jó dumája, (azaz hülyeségről is egy órát süketeljen), legyen autója, és csomó bunkó haverja. Ha nem ilyen vagy, és főleg, ha futsz a szekér után, nem vesz fel.

2011. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Állítólag rosszfiú kell nekik, az ilyenek mint mi meg megyünk a "barátzónába".


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lányok szeretjük az érzékeny férfiakat. Én legalább is imádom őket, lehet velük mindenről beszélgetni, és jók az ágyban. Sokkal jobbak, mint a macho, nagypofájúak, tapasztaltam.


DE, én az érzékeny férfiakat szeretem, és nem a nyafogós, önsajnáló, "senki sem ért meg" típusúakat.

Az ilyen férfi nem érzékeny, és gyengéd, hanem egyszerűen gyenge és negatív kisugárzású, aki elől mindenki menekül.

Nőben ugyanez van, a mindig panaszkodó, magát sajnáltató nőket senki nem szereti. Nem is csoda!


Úgyhogy nem az érzékenységeddel van a baj, hanem azzal, ahogy a kérdésedből sugárzik az önsajnálat.

Hagyd abba a nyafogást, szeretetet nem lehet koldulni.


Legyél magabiztos, fogadd el magad, érzékenység és magabiztosság nem zárja ki egymást.

Ha így teszel, lesz barátnőd.

Ha nyafogsz tovább, maximum ugyanolyan nyafka nőt találsz mint Te.

2011. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szép meg minden .......... De ezz nem elég nekik .
2011. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan pasi kell nekik aki vagány macsó,de amikor kell akkor érzelmes is tud lenni.Szerintem
2011. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És arra nem gondoltál, hogy ideje lenne felnőni vagy ilyesmi? Mert e nem érzékeny vagy, hanem egy hisztis p.cs. Már megbocsáss.


Csak tudod én is érzékeny vagyok, de soha nem nyígok, hanem kiírom magamból


A nőknek férfi kell nem egy potenciális áruházi lövöldöző, mint te. Gondolkodj el magadon.

2013. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elég sokat gondolkodom magamon. Sőt, elárulom, pszichológushoz is járok.

Mellesleg, azt sem értem, mi bajod van, mert baromira nem konzisztens, amit írsz. Azt írod, hogy ha bajod van, kiírod magadból, és utána leszólsz engem, aki ugyanazt csinálom. Szerinted ez a kérdés mi, ha nem példa erre?



Ha van valami, amit megtanultam tapasztalatból a lányokról, az az, hogy nem azt csinálják, amit mondanak. Azt hittem egy darabig, hogy hazudoznak, de aztán rájöttem, hogy valójában ezt ők sem ismerik fel, becsapják magukat. Ahogy itt az 54%-os válaszoló leírja:



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Rengeteg lánytól hallottam azt már, hogy pont egy olyan érzékeny fiúra vágynak, mint én. Rengeteg lánytól hallottam már azt, hogy elegük van a bunkókból, normális pasit akarnak, aki nem használja ki őket, és aki megértő stb. És aztán találnak egy újabb bunkó idiótát. Ez kell nekik, akármit mondanak is. Aztán lehet, hogy újra pofára esnek, és újra találnak egy bunkó idiótát. Mintha hiányozna belőlük az önismeret. Akárhogy is, nekem mindegy, viszont baromira idegesít az a képmutató duma, hogy "JAJJ ISTENEM, HOL VANNAK MÁR AZ ÉRZÉKENY PASIK? MINDEN PASI DISZNÓ!". Igen, disznók vagyunk, és ezt ti imádjátok. Miért nem ismerik be? Talán mert ellentmondana az "erkölcsös lány" ideáljának? Ezen az oldalon is ugyanaz történik, ami a való életben: a lányok nagyon hangosan sírnak, hogy elegük van a pasikból, és értelmes, érzékeny srácot akarnak, aztán ha meglátnak egy ilyet az életben, akkor visítva menekülnek. Ismerek ilyen srácokat, nem kelendőek. Nem vevők rájuk a lányok, akik állítólag szinte mind ilyet keresnek.



Két dolgot tanultam meg:


-fiúként SOSE higgy a lányoknak, és

-SOSE beszélj az érzelmeidről, mutasd ki az érzelmeidet, horribile dictu vallj szerelmet. Nem szabad. Ez a legbiztosabb receptje annak, hogy a lány sose álljon szóba a fiúval. Akkor se kerülnének jobban a lányok, ha azt mondanám, hogy pszichopata vagyok és most szabadultam az elmegyógyintézetből.



Amit megtanultam a lányokról, mióta kiírtam a kérdést: Nem tudják, mit akarnak. Mi viszont rájöhetünk, megérthetjük az ösztönös gondolkodásmódjukat. És aki ezt felismeri, az tudatosan igyekszik kicsit bunkóbbá válni és elfelejteni az érzelmeit. Én is direkt kicsit bunkóbb, lekezelőbb üzemmódba kapcsolok néha, és szeretik is. Úgyhogy ennyit erről. Őszinte viszont soha többé nem leszek egy lányhoz, ezt is megfogadtam.



[link]

2013. szept. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!