Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeintetek miért nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Nem a problémámra keresem a megoldást, csak kiváncsi vagyok mások véleményére!

20 éves vagyok, jó alakú, mások elmondása szerint szép arcú, sokat mosolygó, kedves lány. Viszonylag csendes, de azért mindnekivel beszélgetek, csak nem az a kimondottan cserfes fiatal lány. Az öltözködésem változatos, van, hogy sportos van, hogy nőiesebb, bár a tornacipő-farmer kombinációt részesítem előnyben, valami csini pólóval.

Éreztem már, hogy szerelmes vagyok, bár tény, hogy plátói szerelem volt, és többé nem szeretnék a föld felett lebegni, inkább megtalálni azt az embert, akivel boldogok vagyunk úgy, hogy a valóságban élek, nem egy álomvilágban.

Találkoztam már azzal a pasival, aki pont olyan volt külsőre, mint akit elképzeltem, de tény, hogy nem működött volna, mégha tetszettem volna is neki, mert teljesen más az életünk. Volt már 1-2 srác, aki össze akart velem jönni, de nekem sokkal inkább kellett volna erőltetnem a dolgot, és miért mentem volna bele így, mikor nem is volt az esetem.

Most is tetszik egy srác, tényleg úgy érzem lehetne közös jövőnk, bár mégcsak 21 éves, és elég bulizós, és a bulikba csajokat felszedős pasi, na meg semmi jelét nem adja, hogy tetszenék neki. Nekem mindig olyan pasi tetszett, akinek én nem, és velem mindig olyan akart járni (úgy, hogy közben nekem kellett volna a kapcsolatért tennem mindent, és ő meg várta, hogy az ölébe pottyanjak)aki nekem nem tetszett.

Aki most tetszik, na ő pont nem az a srác, akiről valaha is álmodoztam, mondhatni mindenben az ellentéte. Ja és a külsőröl annyit, hogy igen fontos, az ápoltság, a jó megjelenés, mert valahol a külső az, ami a belsőt kifejezi. Na meg fontos az intelligencia, az élethez való pozitív hozzáállás, és persze még annyi, hogy ne legyen nálam alacsonyabb meg fél méterrel magasabb se.

Szerintetek tényleg nagyok az elvárásaim, peches vagyok, vagy miért nem kellek én senkinek?

Köszi annak, aki elolvassa, és normális választ ad!


2011. márc. 24. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a probléma ott van, hogy pont az a típus tetszik amelyiket jobb lenne kerülnöd...
2011. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ejj te csajé te rólam beszélsz 21 éves ápolt jó megjelenésű (bár bulikba a csajok 80% nem jön össze de próbálkozni mindig lehet) egyébként nem vagyok lány de szetem ezek nem olyan nagy elvárások vagy a bré se tudja
2011. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mai világban igen nehéz a párválasztás! :/ Szerintem jó, hogy van elképzelésed a fiúkat illetően. Egyáltalán nem sok az elvárásod, viszont egy-két dolgot néha fel kell adni az említettekből, mert ki tudja? Lehet, hogy pont egy 2 méteres srác dobogtatja meg a szíved és onnantól kezdve mind1 hány centi.. :) Lehet, hogy csak rossz környéken keresgélsz, nyiss a világ felé!
2011. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen csendes lányok mellé csendesebb srác "illik". Egyébként tényleg nehéz rendes párt találni. Én sem találok, mert nem vagyok ilyen bulizós típus vagy ilyen menőgyerek, hanem ilyen... "visszahúzódóbb", így nem vesznek észre. A másik, hogy a korosztályunk nagy része sajnos nem igazán gondolkodik komoly kapcsolatban. Csak bulizás, dugás "kiélés", más nem kell ugyebár...

Csak annyit tudok mondani, hogy ne add fel. Nehéz dolog, de ez egy ilyen világ, szerintem vannak páran (köztük én is) aki el tudná képzelni az életét egy hozzád hasonló (leírásod alapján) lánnyal. Nem tudhatod mikor akarsz össze egy ilyennel. :)

19(hamarosan 20)/F

2011. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19:41 vagyok, elírtam a végén: akarsz = akadsz*. :)
2011. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen bulikban csajokat felszedős pasikat felejtsd el, mert csak kihasználnának. Meg szerintem igenis érdemes olyan párt választani, akitől "a föld fölött lebegsz". Középszerű kapcsolatban vegetálni évekig is lehet, csak nem érdemes. Tapasztalat.


Nekem a leírásod alapján nagyon helyes lánynak tűnsz, hasonlót keresek én is. Ha esetleg lenne kedved beszélgetni, írj privit nyugodtan. :)


20/F

2011. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!