Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek senkinek? = (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? = (

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, és most töltöttem be a 15-öt. (Május végén.) Már szinte minden barátnőm, legyen 13, 14, 15 éves, járt már legalább egy fiúval... Én meg még senkivel. Most van 2 srác aki "fűtöget" de egyik sem tetszik, viszont rajtuk kívül nincs senki akivel összejöhetnék (de velük sose fogok!).

Vannak barátaim, az osztályomban szinte mindenkivel jóban vagyok, mosolygós, kedves lány vagyok és még azokkal is rendes vagyok, akik a barátnőim szerint a "csicska" kategóriába tartoznak. Nem vagyok egy bányarém, szemcerkát és szájfényt használok suliba, a barátaimmal esténként többet. Adok a külsőmre és igényesen öltözködöm, vékony vagyok.

Nem értem, miért nem kellek senkinek... Miért van az, hogy egy barátnőm 1000x rondább (most nem azért mondom, de ez az igazság) nálam és minden srác írogat neki? :\ Van vagy 5 barátnőm akik már nem is szüzek... engem meg még meg se csókoltak -.-

15/L


2011. jún. 4. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert túl igényes vagy, ez az igazság. Nagyra teszsed a mércét. Meg majd pár év múlva sokan fognak keresni téged.
2011. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te még csak hobbiból akarsz pasit,mert már "nekik is van".


Az ilyenek végződnek abortusszal általában.

2011. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és vajon az 1000X rondább barátnődnek milyen pasik irogatnak? Egyébként ennyiből nem lehet leszűrni, hogy mi a baj veled, az alpján amit leírtál semmi, csak lehet, hogy tartanak tőled a fiúk. Minden esetre ne keseredj el, még nagyon fiatalka vagy. Nekem srác létemre 20 éves koromig semmi nem volt(most vok 22), szal ne érezd azt, hogy vége a világnak, azért, mert még nem smároltál.
2011. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert nem engeded hogy a melledre priccoljanak...
2011. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
CAAN'T STAND THE STUPIDITY... *jumps off a cliff*
2011. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valaki itt nagyon inglis XD
2011. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Várjál türelmesen, majd ha olyan emberrel találkozol, akivel kölcsönösen érdeklitek egymást.

Csak azért, mert a többieknek volt pasijuk, nem kell neked barátot szerezned.

Butaság lenne.


23F

2011. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:48


Deine Mutter kocht mit Wasser.

2011. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Deine Mutter kocht mit Wasser."


Deutchland über alles:D

amúgy nagyon témábavágó az írásod:D;)

2011. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!