Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
sok fiú írt már rám mindig, kereste a társaságom, hívott el találkozni, randikra, de senki nem akar tőlem komolyabb dolgot! arra se lehet fogni, h megkaptak, mert még szűz vagyok..nem vagyok naív se, rámenős se, nyomulós se, értelmes vagyok, ápolt, normális(kis bolondsággal), csinos vagyok, szép(bár ez relatív) (most mindenki írja, h persze szerény is!!!:Dde most csak leírom amit gondolok) és még se kellek kapcsolatra senkinek. az egyiknek túl éretlen, a másiknak nem tudom mi a baja, de végül senkinek nem kellek kb csak sok randi meg csók erejéig.mi a baj?:'(már teljesen kivagyok
2011. dec. 4. 23:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hát bizti nem jövök össze 1-2 után, csak az a bajom, h 10 után se bírja senki megkérdezni h 'hé, nem szeretnél esetleg többet, mint randizás?'
2011. dec. 4. 23:55
 12/20 anonim ***** válasza:
De randin akkor mit szoktatok csinálni?! Érthető hogy az első vagy másodikon beszélgettek csak. Na és utána valami jeleket nem kapsz? Például megfogja a kezed, megsimogat vagy kapsz puszit? 18/F
2011. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát először érintések, aztán ölelés, hagyni szoktam hogy ők tegyék meg az első lépést, azt szeretik a fiúk, ha ők cserkészik be a csajt:D aztán első csók..aztán sok csók..és végül vége...
2011. dec. 5. 00:01
 14/20 anonim ***** válasza:
fel a fejjel és biztos h jönni fog az a srác aki majd megbecsül és mindenét odaadná érted,csak nemtudom miért nem teszik egy ilyen kedves és ilyen tulajdonságokkal rendelkező csajszival.Én mindent megtennék érted.
2011. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Érdekes.. :) és Veled nem lehet valami baj randin? Meg van felőled is a kellő viszonzása a dolgoknak?? Határozott csajnak vallod magad? Mert arra gondoltam lehet nem vagy érthető pl. csók után. "Jól érzem magam veled Béla stb." :D

18/F

2011. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hát olyannal megyek randizni, aki tetszik, és ha ő megcsókol, akkor vissza szoktam csókolni, és utána is normálisan viselkedek, meg megölelem, v ilyesmi. de nem szoktam azért rátapadni onnantól, h na akkor innen minden percben csókolózunk akkor:D de az am jön magától, h utána h viselkedünk
2011. dec. 5. 00:10
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kapnak elég visszajelzést tőled. Én azt tanácsolnám, hogy veszd el a fejedet és igenis ha megtört a jég, akkor csobbanj bele a mélyvízbe és ne hagyd, hogy újra tükörjégen csúszkáljatok. Valószínű, ha ennyi alkalommal és ennyi sráccal nem megy valami, akkor benned lehet valami furcsa - márpedig szerintem az, hogy szerencsétlen srác nem kap elég visszajelzést arról, hogy érdeklődsz iránta.
2011. dec. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nincs szerencséd! jobb esetben majd lesz.
2011. dec. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! :) Hol laksz?
2011. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
10 randi után se kérdezi meg akkor ne is várd mert nem érdekled. Ha nagyon bejössz neki első 5 randin próbálkozni fog, és nem azzal hogy megkérdezi hogy "járunk e?" Többi csak barátkozik.
2011. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!