Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik hogy tényleg kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy tényleg kellek egy ilyen csajnak? Vagy ne éljem bele magam?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, aki egyszerűen kifogástalanul gyönyörű, kb mindenki utánafordul, tényleg egy igazi istennő. Emellé kedves és jópofa is, nem egy buta plázacica.

Én egy elég átlag külsejű pasi vagyok. Nem vagyok nagyon társasági, vagy különösebben nagyhangú. Nem mondhatnám, hogy sorban állnak a szebbnél szebb csajok az ajtóm előtt.

Viszont ezen a lányon nagyon azt érzem, hogy bejövök neki. Vevő minden poénomra, látom rajta, hogy jól érzi magát velem.

Lehetséges, hogy tényleg lenne esélyem egy ilyen csajnál, annak ellenére, hogy nagyon nem vagyunk egy kategória?


2012. dec. 13. 10:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges :)
2012. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetséges. Bízz magadban, és ne akard mindenképp. Élvezd!
2012. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

lehet ilyen pasikat keres a csaj mint te. :)

Anno velem is volt ilyesmi. Nem Anettnek hívják? :D

2012. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem :D
2012. dec. 13. 10:57
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

Csúnya kérdés: Nem vagy picit gazdag? Mert akkor nyugodtan éld bele magad :D


Amúgy meg egy nagyon szép barátság lesz ebből.

2012. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok gazdag.
2012. dec. 13. 10:58
 7/26 anonim ***** válasza:

A mai pasik (fiúk) nagyon alábecsülik magukat. Ezért nem is mernek próbálkozni egy szép lánynál. A szép lányok meg pont átlagos pasit keresnének, de nem találnak. Miért? Mert te nem bízol magadban és nem kezdeményezel, így te is és ők is hoppon maradnak.

Merj kezdeményezni nála, ennyi.

2012. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Fogd meg a seg@ét. Egyből kiderül.
2012. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is volt ilyen. A lány mindig is pénzes faszikkal élt, épp egy ilyen mellett volt akkor is, mikor megismertem. Összejöttünk, nagyon jó volt minden, azt állította, én vagyok az egyetlen férfi, akibe szerelmes lett. Én is áldottam a szerencsémet, hogy átlagnál valamivel jobb, átlagos körülmények között élő srácként megtaláltam életem nőjét. Aztán elvitte egy milliárdos...
2012. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Lehetseges siman!
2012. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!