Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj az ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az ha egy fiú ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan vagyok, hogy nincsenek haverjaim. Nem tartozom egy ilyen fiúbandába se akikkel minden nap leisszuk magunkat egy koszos kocsmában a sárga földig. Jó, max annyi van, hha éppen bemegyek az egyetemre, akk. van pár emberke akikkel végigröhögjük az órákat azt ennyi. Én inkább a valódi barátságokat tartom fontosnak. Ezekre lehet építeni. Így nem túl sok emberrel vagyok jóban, de akikkel jóban vagyok ,velük nagyon mély a kapcsolatom. Fiúk lányok egyaránt vannak. Nincs ilyen konkrét baráti köröm, hanem külön külön vagyok jóban sok emberrel egyénenként. Nagyon sok lánnyal tartok fönn szellemi kapcsolatot, anélkül h bármit is akarnék tőle. Másrészről olyan lányok is vannak akikkel csak szex alapú kapcsolatot tartunk fönn, hébe hóba ha találkozunk, felejthetetlen éjszakákat töltünk együtt. Egyedül a szerelem nem talált még rám, olyan lánnyal még nem találkoztam aki mind2 síkon felkeltette volna az érdeklődésemet...

2012. dec. 2. 00:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok, és ez nem feltétlen igaz. Csak általában az emberek csak az ilyen baráti társaságokat veszik észre. Ennek számtalan oka van, pl hogy általában csak az "ilyen" baráti társaságok hangoskodnak az utcán, és az ilyen társaságok teszik fel a partyfotókat faszbukra.

Tényleg nem értem a kérdést amúgy. Most ha azt írjuk, hogy baj, hogy ilyen a kérdező, akkor megváltozik?

2012. dec. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ismét hatos vagyok, és a 10-es monológhoz írnék egy gondolatot. Ha rajtad kívül mindenki hülye, akkor gondolkozz el, hogy lehet veled van igazából a baj... Nem kötekedni akarok, csak érdekes ez a helyzet...
2012. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nekem pont a minap mondták, hogy álmokat kergetek, mert már nincsenek olyan baráti társaságok ahol összegyűlünk egyikünknél, szalonnát sütni, vagy csak egy sima vacsorára vagy filmezni-gépezni ilyenek... Mint régen hanem csak piálás meg "menőzés" van. És ezt egy elég értelems ember mondta ezért érintett meg jobban. A plebsz véleménye nem érdekelt, de tőle fura volt hallani.
2012. dec. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsiság a részemről.


Gyerekek , feldoptam egy kérdést amiben valódi dolgokat írtam le, valódi témát dobtam föl.


Nem értem, mit kell rinyálni, aki nem érti a kérdést, menjen és nézzen meg egy másikat, ahol 20 éves szűzek szidják a női nemet a saját bénaságuk miatt, vagy 14 éves szaros tinik sírnak h lehetnek e terhesek ha bratyójuk belevert a kádba, és aztán ők is abban fürödtek...stb. Bizonyára sokkal értelmesebb kérdések.

2012. dec. 2. 00:50
 15/28 anonim ***** válasza:
Ne higgy neki. Én pont egy ilyen társaság tagja vagyok. Persze mi is szoktunk piálni, de alapvetően mindig beszélgetni ülünk össze.
2012. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
meleg vagy?
2012. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok ismét. Most az hogy jön ide, hogy mások milyen kérdést írnak ki?

Azt írod, nem kedvelnek. Ennek egész egyszerűen oka van. Az meg hogy ki a vezető, azt nem ő dönti el magáról. Elég ritka az olyan "vezető" típusú ember, akit senki nem követ.

2012. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 bumbi02 ***** válasza:

Nekem pont a minap mondták, hogy álmokat kergetek, mert már nincsenek olyan baráti társaságok ahol összegyűlünk egyikünknél, szalonnát sütni, vagy csak egy sima vacsorára vagy filmezni-gépezni ilyenek... Mint régen hanem csak piálás meg "menőzés" van.


Vannak ilyen társaságok, ez emberfüggő. Rendszeresen összeszoktunk mi ülni filmezni, nyáron bográcsozni, grillezni, szalonnát sütni. Nyáron esténként utca közepén focizunk sötétedésig. És 19 éves vagyok. Ja és igen. Emellett elmegyünk kocsmázni is, inni ami nem arról szól, hogy sárga földig leisszuk magunkat.



Márészről, aki magányos farkas, az nem vezető típus. A vezető típusok olyanok, akik közkedveltek, és akinek a szavára adnak, aki képes másokra hatni. Amiket leírtál, az alapján ezek nem illenek rád.

2012. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Aki folyton csorda után megy mindig szaros füvet fog legelni és a másik ami ide illik Minden táraságban van egy se..fej ha a tiédben nincs valószinü te vagy az
2012. dec. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonlítunk kérdező, bár én annyival jobb helyzetben vagyok, hogy találtam már számomra megfelelő nőt, de alapvetően én sem engedek közel sok embert magamhoz.
2012. dec. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!