Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj az ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az ha egy fiú ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan vagyok, hogy nincsenek haverjaim. Nem tartozom egy ilyen fiúbandába se akikkel minden nap leisszuk magunkat egy koszos kocsmában a sárga földig. Jó, max annyi van, hha éppen bemegyek az egyetemre, akk. van pár emberke akikkel végigröhögjük az órákat azt ennyi. Én inkább a valódi barátságokat tartom fontosnak. Ezekre lehet építeni. Így nem túl sok emberrel vagyok jóban, de akikkel jóban vagyok ,velük nagyon mély a kapcsolatom. Fiúk lányok egyaránt vannak. Nincs ilyen konkrét baráti köröm, hanem külön külön vagyok jóban sok emberrel egyénenként. Nagyon sok lánnyal tartok fönn szellemi kapcsolatot, anélkül h bármit is akarnék tőle. Másrészről olyan lányok is vannak akikkel csak szex alapú kapcsolatot tartunk fönn, hébe hóba ha találkozunk, felejthetetlen éjszakákat töltünk együtt. Egyedül a szerelem nem talált még rám, olyan lánnyal még nem találkoztam aki mind2 síkon felkeltette volna az érdeklődésemet...

2012. dec. 2. 00:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Jól jól van, szép lassan minden előjön aminek elő kell jönnie. Szar vezető lettem, lelúzereztek, lebúzáztak, és még sorolhatnám.

Pont ezért tettem fel a kérdést, hogy lássam vajon mit gondolnak rólam azok akik nem ismernek/mármint a való életben/ teljesen tévesen. Hát elég szar a helyzet.

2012. dec. 2. 01:04
 22/28 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Kérdésed: Szerintetek baj,ha egy fiú ilyen?

Válaszom szerintme lúzer vagy. Te kérdezted én csak leírtam a véleményem,de kifejtem miért hátha ez megnyugtat egy kicsit,hogy nem szemétségből írtam.

Írod fentebb,hogy neked mennyire fontosak a komoly kapcsolatok minden téren és csak azzal vagy aki legjobb barát.. Először néztem,hogy mivan?? Szerintem haverokból lesznek jó barátok és így tovább nem fog iseni csoda történni és leszállni az égből egy legjobb barát. Utána viszont azt olvasom,hogy alkalni kapcsolat nőkkel..de akkor miért papolsz az igaz dolgokról?

2012. dec. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Azért én azt gondolom, hogy többnyire értelmes, érvekkel alátámasztott válaszok jöttek. Az, hogy ezek neked nem tetszenek, az megint egy dolog. De úgy látom, megint beleesünk abba a hibába, hogy rajtad kívül mindenki hülye.
2012. dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem szar a helyzet magányos farkas vagy és vezető mi vagy buszsofőr ? a vezetők tudnak bánni az emberekkel olykor manipulálni előhozod a tiniket akik elhiszik hogy ha a bratyesz bele hokizik a kádba terhes lesz az a különbség hogy ők tényleg nem tudják azért teszik fel a kérdést mert ennyire tudatlanok te viszont fel tettél egy olyan kérdést amire te is tudod a választ valami megerősítést vártál és a személyeddel kapcsolatba ne várj véleményt mert senki nem ismer nem lehet véleményt mondani egy emberről pár sor alapján amit kiragadtál az életedből nem vagy luzer
2012. dec. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem, nem hülye senki sem. Ez csupán egy teszt volt, h ebből amit leírok magamról , milyen következtetéseket vonnak le. Erre megkatam aa választ, és köszönöm!
2012. dec. 2. 01:14
 26/28 bumbi02 ***** válasza:

Jól jól van, szép lassan minden előjön aminek elő kell jönnie. Szar vezető lettem, lelúzereztek, lebúzáztak, és még sorolhatnám.


Nem azt írtam hogy szar vezető vagy, hanem azt, hogy nem vagy vezetőtípus. Mert nem vagy az.


Egy vezetőnek van önbizalma. Nem kérdez meg másokat, hogy vajon jó vagyok-e? Ha kételkedik is benne, azt mutatja ki, hogy igen, jó vagyok. Szerinted hányan követték volna a hadvezéreket, ha csata elején közölte volna katonáival, hogy

"Nem biztos ám hogy nyerünk, kicsit többen vannak, meg nem is tudom, hogy jó-e így ez a taktika, de azért menjetek!"


Egy jó vezető magabiztos, tőle kérdeznek, és mások követik, még akkor is, ha nem teljesen adnak neki igazat.

2012. dec. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 bumbi02 ***** válasza:

Ja, és az én válaszom: szerintem baj.


Egy fiúnak a nő mellett férfinak kell lenni. Aki megnyugvást ad a nőnek, akihez odamegy a nő, ha problémája van, aki mellett biztonságban érzi magát. Magyarán: egy fiúnak magabiztosnak kell lennie.



Bár igazából kicsit katyvasz nekem az írásod is:

...Így nem túl sok emberrel vagyok jóban....

....külön külön vagyok jóban sok emberrel egyénenként...

...Nagyon sok lánnyal tartok fönn szellemi kapcsolatot...


Akkor most sok emberrel vagy jóban, vagy kevéssel?

2012. dec. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Marciiiy válasza:

hát te valami kis gectelen vagy olvasd már el a kérdésed és értelmezzed

Nagyon sok lánnyal tartok fönn szellemi kapcsolatot, anélkül h bármit is akarnék tőle. Másrészről olyan lányok is vannak akikkel csak szex alapú kapcsolatot tartunk fönn, hébe hóba ha találkozunk. nem értem a problémát

2012. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!