Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj az ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az ha egy fiú ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan vagyok, hogy nincsenek haverjaim. Nem tartozom egy ilyen fiúbandába se akikkel minden nap leisszuk magunkat egy koszos kocsmában a sárga földig. Jó, max annyi van, hha éppen bemegyek az egyetemre, akk. van pár emberke akikkel végigröhögjük az órákat azt ennyi. Én inkább a valódi barátságokat tartom fontosnak. Ezekre lehet építeni. Így nem túl sok emberrel vagyok jóban, de akikkel jóban vagyok ,velük nagyon mély a kapcsolatom. Fiúk lányok egyaránt vannak. Nincs ilyen konkrét baráti köröm, hanem külön külön vagyok jóban sok emberrel egyénenként. Nagyon sok lánnyal tartok fönn szellemi kapcsolatot, anélkül h bármit is akarnék tőle. Másrészről olyan lányok is vannak akikkel csak szex alapú kapcsolatot tartunk fönn, hébe hóba ha találkozunk, felejthetetlen éjszakákat töltünk együtt. Egyedül a szerelem nem talált még rám, olyan lánnyal még nem találkoztam aki mind2 síkon felkeltette volna az érdeklődésemet...

2012. dec. 2. 00:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem kicsit lúzer vagy..de lehet más csajnak bejön ez
2012. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%

Aki ezért lúzernek tart az egy utolsó féreg a plebsz legalja.


Ilyen emberből kellene sokkal több. Sokkal-sokkal több.


Vagyis... HOPPÁ


"Másrészről olyan lányok is vannak akikkel csak szex alapú kapcsolatot tartunk fönn, hébe hóba ha találkozunk, felejthetetlen éjszakákat töltünk együtt."


FÚJ. Visszavonva a fenti rész.

2012. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Pff nem vagyok lúzer! Egyébként rögtön vágtam, előre tudtam, h ezt fogjátok ide írni, épp ezért is tette föl a kérdést, mer ez tévedés.


Kikérem magamnak. Kemény fából faragtak.

Egyszerűen csak nem bírom a felszínességet, és megválogatom, h kivel beszélek, kivel nem.

Aki nem érdekel, azt egyszerűen leszarom, én képtelen vagyok jópofizni.

Kissé öntörvényű és erőteljesen flegmatikus személyiség vagyok. De amit akarok, elérek, megvannak azok az emberek akikben megbízom.

2012. dec. 2. 00:35
 4/28 anonim válasza:
20%
bak vagy?
2012. dec. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Beviz Elek ***** válasza:
17%
A szöveg elején már kialakult rólad egy kép, ahol az 1024 a kerek szám... De másrészről TÖBB olyan csaj van akinek betolod a lompost és ha úgy van kedvetek máskor is... Még nem kell leírni téged csak menj kocsmázni...
2012. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, miért szokás újabban az önéletrajzunkat gyakorikerdesekre kitenni? Vagy itt akarod hallani, hogy Te milyen tökéletes vagy, mert "akikkel minden nap leisszuk magunkat egy koszos kocsmában a sárga földig"? Nem szeretem az efféle sarkításokat, megpróbálom megmagyarázni miért. Nagyon sok emberen érzem azt, pl rajtad is, hogy azzal takarózik (ahogy érzem rajtuk, irigylik, hogy másoknak baráti köre van), hogy "jó, nekem nincs baráti köröm, mer én nem vagyok olyan, hogy sárga földig leiszom magam". Szerinted erről szólnak a haveri körök?
2012. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
mi is a kérdés?
2012. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
ilyen vagyok én is , pont ezért nem keres még a kutya se.
2012. dec. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
6-os: Sajnos erről szólnak. Nem mind, de 80%-ban igen. Nincenek már azok a régi stílusú barátságok...
2012. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a kocsmázó emberekkel, félreértés ne essék, egyszerűen csak nekem nem jön be az a stílus. Nem azért nem megyek ilyen helyre, mer olyan gyökér lennék h képtelen vagyok rá, hanem csak nincs hozzá kedvem.


Egyszerűen arról van szó, h én mindig azt csinálom, amihez éppen kedvem van. Senkinek nem akarok megfelelni, semmilyen társadalmi elvárást nem akarok betartani. A magam ura vagyok. Ha valami nem tetszik ,egyszerűen fogom magam, és odébbálok.


Nemtom mi ebben a lúzerség. Sztem az a lúzer aki becsicskul egy ilyen bandába szétpiálja magát csak mer a többiek is azt csinálják, nincs saját véleménye csak sodródik az árral, na ez a lúzer.


Én vezető típus lennék, csak mivel nem igazán kedvelnek, így inkább magányos farkas vagyok.

2012. dec. 2. 00:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!