Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogadjátok, ha szemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjátok, ha szemtől szemben visszautasítanak? Elkullogtok bánatos képpel? Kínotokba röhögtök?

Figyelt kérdés
tetszik egy srác, de már évek óta nem utasítottak vissza, mert párkapcsolatom volt. És nem tudom, mit tennék, ha esetleg nem jövök be a pasinak. Attól félek szégyenembe elsüllyednék, úgyhogy nem is akarok semmit se tenni /hátha elmúlik az érzés/.
2012. nov. 28. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
KINOTOKBAN ROHOGTOK hat mar reg nem nevettem ilyen jot
2012. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában igyekszem nem mutatni a reakcióm, ez már nagyon jól megy, hiszen eddig csak visszautasításokat kaptam. (Belül még mindig megérint, de már nem annyira mint az első elutasítások. Hozzászoktam már.)
2012. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt ezen most mi vicces van? Nem röhögtél még sose kínodba?:D ismered az érzést biztosan, mikor siralmas a helyzet, de mégse bőgheted el magad és inkább röhögsz egy jót..
2012. nov. 28. 20:04
 4/10 ktk312 ***** válasza:
100%

Akik nem képesek nevetni magukon azok meghagyják ezt a feladatot másnak...


Öhm egyszer egy lánytól kaptam egy visszautasítást, amit gyakorlatilag én mondtam ki, meg se mert szólalni pedig felajánlottam neki, nyugodtan mondja meg. Rámosolyogtam kicsit nevettem a "válaszom" után és ott hagytam xd De égett a fejem utána xd De most meg ő néz engem szünetben, de leszarom van más xd

2012. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy te hány éves vagy, de én felnőtt emberként elfogadom, hogy nem feltétlen passzolok az ízléséhez.
2012. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég képmutató nő az ilyen, aki kínjában röhög. Az ilyenről azt sem lehet tudni,hogy mikor van szar hangulata, meg azt sem,hogy mikor boldog. Ha egyszer összejössz vele, és boldogság látszatát kelti, majd jussok eszedbe,hogy csak kínjában röhög, b-aszik az boldog lenni :))

Egyébéknt ha én eltakarítanék egy nőt, akkor kb. annyit várnék el tőle,hogy maradjon csendben, és nyugodjon bele a sorsába. Nem kellenek érzelmeg, ne álljon neki se bőgni, se nevetni, se ne jöjjön belém a kocsijával bosszúból. Ne tegyél semmit!

2012. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én 24 vagyok, és nem arról van szó, hogy ne tudnám elfogadni. Természetesen nem fogok éjszakákon át sírni és leugrani egy hídról.. De akkor és ott, helyben, szemtől szemben egész más, hogy hogy lehet az ilyesmit fogadni és kezelni..
2012. nov. 28. 20:26
 8/10 A kérdező kommentje:
képmutató lennék? Mert próbálom magam menteni? Én azt hiszem elég rossz emberismerő vagy... a legtöbb emberben a humor egyfajta önkioldó, vagyis segít átjutni a nehéz időszakokon. Elnézést, hogy vicces lánynak tartom magam és ha már nincs senkim, akkor próbálom magam felvidítani.
2012. nov. 28. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ott helyben is lehet ezt normálisan kezelni, nem kell kínosan érezni magad.
2012. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%

Iggggenis képmutató. Vállald fel az érzéseidet. Aki nem azt teszik ,az egész egyszerűen egy beszari gyáva izé.

Ha elutasítanak, akkor tudd kimondani,hogy hát ez nem esett jól, vagy legyél szomorú, de nem kell azt a látszatot kelteni, hogy örül a fejed. Mert ez mi ,ha nem egy állarc? Egy képmutatás. Ennyi. De végülis mindegy, mert nem oszt nem szoroz. Az a lényeg, hogy ott akkor nem kellettél, nem voltál jó, és ki lettél szorva. Ennyi., slussz passz. Csak utána nekem kicsit meg lenne a véleményem,hogy nem is döntöttem olyan rosszul, hogy elutasítottalak, mert még ilyen megjátszós is vagy mellé. Egy igaz ember nem viselkedik így. Egy büszke nő vállalja az érzéseit. Ha szomorú, akkor szomorú és kész. Nem kellenek maszkok. Még azt is eléred, hogy a fickó aki lemorzsolt majd szétkürtöli a környezetében, hogy ez egy nagyon képmutató lány, ezzel észen kell ám járni, vigyázzatok. Te meg csak csodálkozol, és nem fér egyszerüen a fejedben, hogy miért nem szólítanak már le, mért nem kellesz a kutyának sem. Hát pl. ilyenekért.

2012. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!