Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődsz-e, ha internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődsz-e, ha internetes társkeresőn visszautasítanak?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést, mert gyakran kapok sértődött hangnemű levelet, amikor a nekem író lánynak (30 éves fiú vagyok) udvarias stílusban válaszolok, hogy köszönöm a jelentkezését, viszont sajnálom, de nem látom értelmét a további ismerkedésnek. Az adatlapomon feltüntettem, hogy diplomás lányt keresek, és lehetőleg gyerek nélkül. Sok elvált anyuka próbálkozik, de én nem kívánom ezt a külön terhet és bonyodalmat (állandó alkudozás a gyerek apjával, esetleg nem kötődik hozzám mert nem a sajátom, a másik család ellenünk nevelné... stb) vállalni.


Olykor elmegy a kedvem a válaszolástól, mert annyira rossz érzés megírni, hogy "bocs, de nem rád gondoltam".

Utálok csalódást okozni, ha viszont nem írok vissza, akkor bunkónak érzem magamat.


2009. dec. 31. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosszul esik neki, de ebből is látszik, hogy nem az aki neked kell, mert nem tudja megérteni, hogy nem kell mindenkinek. Én még fiatal vagyok (17), de regeltem egy ilyen oldara, ahol szoktak nekem irogatni, de én sem tudom, mit válaszoljak az olyan kérdésekre, hogy "tetszem?" meg hasonlóktól. Nem akarok bunkó lenne, hogy azt mondom "nem", de nem is akarok tőle semmit.
2009. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%

Megértem őket!!

Fura hogy nem kapsz magadnak senkit és társkerin probálkozol!örülnél hogy kapsz magadnak de te nem elküldöd!

Pontozz le nem érdekel!

2009. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a legjobb, hogyha nem válaszolnál, hagyd a fenébe őket. Majd találnak maguknak más "áldozatot"! Csak akkor irj vissza, ha már többször irtak neked, hogy na mi van, miért nem válaszolsz? Megirod neki, és ha lehet letiltod őt és kész!
2009. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Megnézném azt, hogy hány fiatal, szép, gyereknélküli diplomás lányt fogsz találni egy chaten! :D
2009. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%

megsértődnék , DE én nemtárskeresőzőm :D

16L


am elöttem szólónak igaza van :D

2009. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hát nem sértődöm meg,csak rosszul esik,de általában válaszra se szoktak méltatni,ami még talán rosszabb is mint az elutasítás.Így tanúltam ebből,és csak olyannak írok,akinél lehet valami esélyem is,vagy egyáltalán nem írok:)

34/ffi

2009. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme megsértődni ezen, mert aki X személynek nem tetszik, tetszik Y személynek. Különbözőek vagyunk külső és belső tekintetében. Szerintem nincs csúnya ember, mindenkinek van párja valahol.
2009. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nőt keressél, aki h ű s é g e s, mert könnyen lehet, diploma nélküli, de hűséges nővel boldogabb lennél. Nekem mindegy az iskolai végzettség, a múltja a pasasnak, csak legyen megbízható, ne kajtasson szoknyák után. Volt olyan pasim, aki diplomás volt, gyereke sem volt, DE a város egyik legnagyobb kujonja. Utána találtam olyat, aki úgymond kevésbé iskolázottabb, de az élet területén diplomás a számomra, mert igazán szeret, nem csal meg, ámbár a diplomás pasim, jobb nem részletezni. Ja, és diploma ide vagy oda!!!!: iszonyatosan bunkó stílusa volt!!! Pedig volt diplomája....(34/N)
2009. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A szépségről nem írtam, mert az szerintem relatív. Ilyen téren egyébként nincsenek speciális elvárásaim, sőt. Igazából nem is a modell alkatú címlaplányok tetszenek, hanem a természetes, átlagos külsejűek. Még a súlyfelesleg sem zavar, ha amúgy szimpatikus az összkép. Többen említettétek, de szeretném leszögezni, hogy nem ezen áll, vagy bukik a dolog.


A belső, lelki tulajdonságok a legfontosabbak, de ugyanakkor elvárom, hogy tudjak vele mindenről beszélgetni, legyen egy magas általános műveltsége, legyen igénye a kultúra, a művészetek iránt is. Talán nem túlzottak az elvárásaim...

2009. dec. 31. 14:08
 10/22 A kérdező kommentje:

"Fura hogy nem kapsz magadnak senkit és társkerin probálkozol!"


Fura az élet. Csaknem tíz évig éltem külföldön, ahol komoly, stresszes feladatköröm volt, és nem volt időm az ismerkedésre. Az ottani kapcsolataim sem voltak hosszú életűek éppen ezért. Nemrég költöztem haza, és jobb híján megpróbálkoztam a netes társkereséssel. A diszkókat mindig is utáltam, meg szerintem nem hosszú távra ismerkednek ott az emberek. Ha lenne jobb lehetőség, én is élőben próbálkoznék.


Egyébként nem pontoztam le és nem is fogok senkit. A válaszokat minden esetben megköszönöm, és zöld kezecskét "adok" érte :)

2009. dec. 31. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!