Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődsz-e, ha internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődsz-e, ha internetes társkeresőn visszautasítanak?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést, mert gyakran kapok sértődött hangnemű levelet, amikor a nekem író lánynak (30 éves fiú vagyok) udvarias stílusban válaszolok, hogy köszönöm a jelentkezését, viszont sajnálom, de nem látom értelmét a további ismerkedésnek. Az adatlapomon feltüntettem, hogy diplomás lányt keresek, és lehetőleg gyerek nélkül. Sok elvált anyuka próbálkozik, de én nem kívánom ezt a külön terhet és bonyodalmat (állandó alkudozás a gyerek apjával, esetleg nem kötődik hozzám mert nem a sajátom, a másik család ellenünk nevelné... stb) vállalni.


Olykor elmegy a kedvem a válaszolástól, mert annyira rossz érzés megírni, hogy "bocs, de nem rád gondoltam".

Utálok csalódást okozni, ha viszont nem írok vissza, akkor bunkónak érzem magamat.


2009. dec. 31. 13:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

Nem túlzottak az elvárásaid, szerintem.


Érthető, hogy életed elején nem akarsz olyan kapcsolatot, amelyben az egyik félnek már esetleg van egy tönkrement házasság a háta mögött. Nagyon udvarias dolog, hogy válaszolsz, amúgy ez lenne az evidens.


Szerintem ne a neten keresgélj, mert ott tényleg kevés olyan van, aki esetleg neked megfelelne. A való élet mindig érdekesebb, ráadásul könnyebben ki tudod szűrni (akár testbeszéd alapján is), ki az a jelentkezők közül, aki hazudik. Írásban nagyon nehéz ezt megtenni, főleg gépelt szöveggel.


Lehet lepontozni nyugodtan, de azt azért elárulom, hogy nem vagyok kőszívű.

2009. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakinek ilyen elvárásai vannak az menjen az egyetemek korházak elé és ott talál!

Mert nem hinném talán 100 az 1hez vagy annyi se hogy egy jó inteligenciájú nő ott keresen magának partnert ő ahozz túl okos és nem olyan h*lye hogy ott legyen mert ott előfordulnak olyan emberek akik csak kihasználják a mási érzelmeit!

De te tudod azért!!Remélem talál majd egy okos művelt hölgyet!

2009. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Találd meg párod!

Müveltségi bizonyitvány nélkül!

Mert lehet szászor okosabb egy olyan akinek csak egy éretséije van!Vagy éppen nem bunkózna veled!Vagy lehet nállad okosabb lesz és visszaél vele

2009. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem sétődnék meg, de rosszul esne az biztos.

Viszont válófélben lévő diplomás (ami nem tudom miért fontos néhány embernek)egy gyermekes anyukaként nem értem, ha direkt beleírtad, hogy csak és kizárólag gyerek nélküli hölgyek érdekelnek, akkor akik nem ilyenek miért írnak neked? Én maximum olyannak írok majd, ha kimondják február 2-án a válásunkat, akinek minden tekintetben megfelelnék.

Szerintem az ilyen típusú hölgyeknek sokkal jobb, ha inkább nem válaszolsz, mert az önbecsülésük amúgy is lemegy a válás után a nulla alá. 27L

2009. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem feltétlen fontos a diploma. Rácáfolnék azokra akik azt hiszik, hogy a netes társkereső oldalakon nincs diplomás nő/ férfi. Nekem nincs diplomám, de a kedvesemet mégis egy ilyen netes oldalon találtam meg. Neki van diplomája. Őt nem érdekli, hogy érettségivel rendelkezem. Meg tudj jeleni velem bárhol, értelmes, komoly dolgokról is beszélünk. Járunk színházba, múzeumba. Igaz nem sokszor, de amikor van lehetőségünk elmegyünk. Hamarosan össze is költözünk. Szóval csak annyit akartam ebből kihozni, hogy nézz körül és ne a diplomát nézd hanem milyen értékei vannak. Egy pár levél váltás után kell kérni randevút. Onnan meg már megtudod, hogy megfelel e az elvárásaidnak vagy nem. Azoknak akik sértő leveleket írnak, mert elutasítottad őket nem kell foglalkozni, mert ebből is látszik mennyire nincs önbecsülésük. Nem sértődnék meg azon ha ( olyan helyzetben lennék), hogy vissza utasítanál. Megköszönném, hogy válaszoltál és további sok sikert kívánnék a kereséshez. 29/N.

2009. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb kulturált válaszokat! Tudom, hogy sokakat zavar a diplomás kitétel, de ragaszkodom hozzá. Nem a papír miatt, hiszen én is tudom, hogy nem kell okvetlenül diplomásnak lenni ahhoz, hogy valaki művelt legyen. És tudom jól, hogy milyen emberek (is) szereznek diplomát. A felsőoktatás hígulásával ez a tendencia évek óta romlik. A leendő partneremtől inkább azt a szemléletet várom el, ami egy diplomásra jóval nagyobb valószínűség szerint jellemző, mint azokra, akik nem végeztek egyetemet/főiskolát. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy akinek papírja van, az okosabb lenne, de lássuk be: egy orvosnak, ügyvédnek általában más a látószöge, szóhasználata, beszédtémája, gondolkodásmódja, mint egy varrónőnek, eladónak, vagy jegykezelőnek. Tehát azt a tartást, stílust, ami engem megragad, nagyobb valószínűséggel találom meg az előbbi körben.


Ez majdnem olyan, mint ha valaki a hajszín, a testalkat vagy a szemüveg alapján választ partnert. Sokszor látom, hogy lányok 175 feletti, sportos testalkatú, lehetőleg barna vagy fekete hajú srácokat keresnek. Én 180 feletti, széles vállú, barna srác vagyok, de speciel azt nem értem, hogy például egy szőke, mackós figura miért nem lehet "jó pasi" :) Persze tiszteletben tartom mindenkinek a szempontjait. Nekem a testalkatra, hajszínre stb. nincsenek ennyire speciális elvárásaim, sokkal inkább az összképre és a belsőre vonatkozóan.

2009. dec. 31. 16:26
 17/22 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik rajtam kívül társat keresnek, szívből kívánom, hogy a Új Esztendő számukra a szerencse és az új kezdet éve legyen!
2009. dec. 31. 16:29
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Eladó vagyok és amit irtál sértésnek veszem!Mivel nekem is van olyan szóhasználatom gondolkodásmódom mint egy lediplomázott embernek akin a mosoly az arcán ritkán van ott!Én mindig nevetek és lehet nagyobb kedvességel tudok beszélni egy 20évessel 40 vagy egy 60évessel!Sajna lehet annyiban különbözünk hogy én nagyobb fizikai munkát végzek kevesebb pénzért mint ő!És ne haragudj de van aki anyagiak miatt nem tudott tovább tanulni!Ne haragudj remélem találsz magadnak egy okos lediplomázott hölgyet aki még mosolyogni is tud egy szegény emberre és nem csak a gazdagra akinek óriási palotája van
2009. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Még egyszer hangsúlyozom: nem jobb, vagy rosszabb, hanem MÁS. Mint ahogyan egy barna sem szebb, mint egy szőke, egy sportos sem szebb, mint egy kissé molett, egy kontaktlencsét viselő sem szebb, mint egy szemüveges, hanem más. Ha én nem szeretem a húst, az nem jelenti azt, hogy a hús rossz lenne. Ha nem szeretem a diszkót, vagy a rap-et, az sem jelenti, hogy a rap vagy a diszkó alacsonyabb értékű lenne. Pusztán azt, hogy én jobban kedvelem a rockzenét vagy a klasszikusokat. Attól, hogy én európai vagyok, még nem szólok egy rossz szót sem az afrikaiakról. De gondolom azt sem vitatja senki, hogy mások vagyunk, és nem kéri rajtam számon más, hogy ugyan miért nem néger feleséget keresek. Nekem ilyen az ízlésem, és eszem ágában nincsen minősíteni, vagy leszólni bárkit is.


Ha valaki ezt magára nézve sértésnek vette, attól ez úton kérek elnézést.

2009. dec. 31. 16:45
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtunk
2009. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!