Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, akiket mindig visszaut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akiket mindig visszautasítanak! Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az a nyafogós fajta, de kezdek totál összetörni. Folyamatos elutasítások... Az önbizalmam a béka segge alatt van. Sorstársak, titeket is ennyire megvisel, vagy csak én vagyok ilyen gyenge f*sz?
2012. ápr. 15. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira megszoktam 10 év alatt, hogy mára már nem tör le egyáltalán. Evvan' alapon.
2012. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Engem 9 éve utasítottak vissza, azóta nem próbálkoztam.


Nem való nekem a csajozás. Sokkal könnyebb lenne, ha nem érdekelnének a nők, persze a férfiak se.

2012. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj fel a fejjel :DD én 17 vagyok discozok meg stb barátkozzál neten ismerkedj meg és élőbe discoba meg felbirod szedni ha 1 estére is de mennifog... szerintem kapott mindenki elutasitást már.És nézz szét az utcán pl.
2012. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 asdface ***** válasza:

Képzeld el azt a szitut, hogy mentek ketten a haveroddal az utcán.

Ő egy vadászpilóta, magas, sármos meg minden ilyen ...

Oda mész egy lányhoz, szeretnéd elhívni egy randira kedvesen, mosolyogva. A lánynak nem tetszel meg is mondja a szemedbe bájosan, kacagó szemekkel és te ezt tudomásul veszed és, mintha mi se történt volna mész vissza Dezsőhöz ( :D ).

Dezső mondja neked, na majd én megmutatom.

Ő oda megy egy mindenszempontbóltökéletes (külsőre!) lányhoz, előveszi a macsó énjét, forgatja a kocsokulcsot az ujján, de a lány átdobja a haját a válla fölött és egy lenéző tekintettel elfordul és a Dezsőtől ellenkező irányba indul.

Dezső meglepett tekintettel megy vissza hozzád letörve, hogy ez mi volt és te hogy csinálod, hogy nem zuhansz meg egy picit sem?

Na ez az amiért megéri. Szerintem inkább kapjak 1000 visszautasítást, mint akár egy percig egy olyan kapcsolatot, amit csak szánalomból, félelemből tartanak fenn. Az ilyen hazugság, ezt pedig nem bírom.

Amugy is a végére már olyan szöveggel mész oda a csajokhoz, mert ugye ugy gondolod magadról, hogy ugy is elzavar, hogy a haveeok leesnek a székről ugy röhögnek. Ez a tapasztalat.

Egyszer valaki felfigyel rád. ;)

Lehet ma nincs kedved csajozni, de 2 nap múlva,

"Úristen már vagy száz éve nem szövegeltem nekik!" lesz.

2012. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem valoszinu. Nem hianyzik tobb elutasitas.
2012. ápr. 16. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy zavaró és kikészit de ez a probléma annyira összetett, hogy nem is tudom mi rá a válasz.


Gondolj bele, rengeteg oka lehet:


- rossz csajoknál próbálkozol, akiknek kinézetre nem jössz be

- a csajnak bejössz de nem szereti a dumádat, hangodat, stilusodat, intelligencia szintedet

- a csaj nem szereti, ha idegenek szólitgassák le, inkább társaságban ismerkedik srácokkal

- előnytelen a külsőd és felszines a csaj

- bunkó a dumád esetleg pont az ellentéte, vagyis nagyon félénk fellépés, nagyon semmilyen duma


Az is nagyon számit, hogy milyen korosztályról is beszélünk.

Tiniknek a kinézet, rosszfiús duma, menőség az első, felnőtteknek önbizalom, intelligencia...

2012. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még valamit elfelejtettem a listába tenni:


- rengeteg csaj önbizalomhiányos, nincs tisztában önmagával, ha nálad is ugyanezt észleli, hirtelen nagyon elutasitó lesz.Ahogy mondta az utolsó barátnőm : "Te tudod hogy vegyél engem"


Nem volt rendben önmagával, de én tudtam hogyan reagáljak.

2012. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!