Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek valakivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel a netről csak szex céljából?

Figyelt kérdés
Nem fizetősre gondolok, hanem megbeszélitek, hogy nem lesz több. Volt ilyen lehetőségem, rég voltam nővel, és a munkám miatt nincs is sok időm ismerkedni. De ki tudja, hogy épp nincs-e valami betegsége.
2012. nov. 26. 18:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
hát ha alkalmi kapcsolatra adod a fejed akkor megvan ennek a veszélye :P orvosi papírokat csak nem kérhetsz a csajtól, szerintem a bizalom fontos
2012. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
rosszlányok.hu-ról akár többel is:D
2012. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Össze. Miért ne?
2012. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Jha , de előbb szeretnék képet látni. Meg egy kicsit beszélgetni előtte :)
2012. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa.
2013. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

volt már rá példa nálam, de annak már vége. Ideje lenne megint :P

26/F

2013. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az elmúlt évben kétszer történt meg! Az egyik nagyon megérte a másik nem annyira :D ! Ha kapcsolatban élő férfival/nővel jössz össze kicsi a betegségek valószínűsége! Az alapvető intelligencia szükséges és ez néhány e-mail után kiderül!
2013. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

ez hülyeség.

én olyanban lennék benne, h csak találkozgatunk, elmegyünk ide-oda együtt szórakozni, meg ilyesmi. nekem ez elég lenne egy lánnyal.

F

2013. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Talán, egyszer.... Viszont hiába szedek gyógyszert, ha egyszer egy ilyenre sor kerülne, biztos hogy nem vállalnám be gumi nélkül.... Annyit nem ér..

18/L

2013. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%
8: inpotens vagy?
2013. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!