Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hány évvel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évvel lehet nálatok fiatalabb az a pasi, akivel még összejönnétek?

Figyelt kérdés
1-2 év? Esetleg még ennél is lehet fiatalabb? Vagy ez a korkülönbség dolog csak fordítva működik?

2012. okt. 22. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
1-2 se.. ne legyen fiatalabb.. max 1 de inkább ne..
2012. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
már amikor fél évvel volt fiatalabb a barátom mint én, az is nagyon sokat számított... szóval nem lehet fiatalabb, minimum 1-2 évvel idősebb
2012. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem jönnék össze nálam fiatalabb pasival. 23/L
2012. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
1-2 évvel. De ha nagyon tetszik, és komoly,többel is! ;-)
2012. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Párom és köztem 8 év van, és nagyon jól megvagyunk :) A kor csak egy szám, nem lényeges :D
2012. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

7-8

idősebb max 3 évvel

2012. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

Mar szexeltem nalam fiatalabbakkal.

Ket 16 eves,ennek fel eve,es egy 15 eves,en 16 voltam akkor.

De az erett pasik vonzanak szexualisan is es kapcsolat szempontjabol is.

A legidosebb 43 eves volt.


18L

2012. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 1-2 év a max, de ismerek házasokat akik között tíz év van mégis szeretik egymást!

Ez fiatal korban még sokat számít, de felnőtt korban már nem érdekes.

2012. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít az, hogy mennyivel idősebb/fiatalabb, ha úgy gondolod, hogy szereted őt igazán.. (de jól meg kell ehhez ismerned hogy ezt megtedd.) ;)
2012. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Köztünk a párommal 3,5 év van, és már lassan 2 éve remekül megvagyunk.

Pedig régebben el sem tudtam képzelni, hogy tőlem fiatalabb pasival összejöjjek. Aztán kiderült, hogy ő a korához képest elég komoly, de ennek ellenére persze hülyülni is lehet vele, én pedig a koromhoz képest néha "gyerekesebb" vagyok, viszont komoly dolgokról is lehet velem beszélgetni, és ez neki nagyon tetszett.


Tehát én azt mondom, hogy nem lehet általánosítani, mert választhatok én tőlem 10 évvel idősebb pasit is, mint ahogy volt is, de ő viszont annyira gyerekes volt, hogy már cikinek éreztem, és komoly dolgokról nem igazán lehetett beszélgetni vele, pedig ő akkor volt 33 éves...


Úgyhogy ha bárkinél adódik egy olyan alkalom, hogy fiatalabb pasinak tetszik, akkor nyugodtan adhat neki egy esélyt, mert annyit megérdemel, és ha mégsem működik, még mindig ott van a többi - akár idősebb - pasi is.

2012. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!