Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval vegyünk egy olyan szituációt, hogy még nem volt pasitok, de már nagyon szeretnétek, ugyanakkor nektek is egy jobb féle kellene (ami alatt azt értem, hogy kedves, türelmes, stb és nagyon jóképű)... Aztán egyszer csak összeakadsz egy ilyen pasival... Csak egy gond van vele... Sokat célozgat azzal, hogy milyen jó lenne, ha ő lenne az első (magyarul aki elveszi a szüzességed)...

Ti összejönnétek egy ilyen pasival, ha egyébként tényleg minden rendben van vele kinézetre is meg minden... Csak ez a célozgatásai vannak. Vagy hogy kérdezget róla.



2012. szept. 23. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem... ebből amit írtál az jön le h csak meg akar húzni... amit meg te eldöntesz h akarod-e vagy nem... de ne tervezz ezzel a sráccal hosszútávra szerintem :)
2012. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a szüzességedet egy kapcsolatban kellene elveszíteni, amiben vannak érzelmek, mert alapvetően erről szólna a dolog

nem hiszem, h ez ebben az esetben játszik

ne olvadj el attól, h jól néz ki

2012. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez olyan, mintha csak a szexre menne. Annak meg nincs értelme.
2012. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várasd meg hónapokig, ha kibírja a próbát, valószínűleg nem csak megb*szni akar.
2012. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy egy év múlva megyek továbbtanulni (most csak egy évet halasztottam) és pont kinéztem azt az egyetemet ahol ő lakik. És azt mondta, hogy jó, menjek, tud várni.
2012. szept. 23. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!