Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van ez a "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a "normális lány" dolog?

Figyelt kérdés

probáltam becsajozni. Smárolásig el is jutottam elég sok csajjal, föleg bulikba, de általában találkozni utána nem nagyon akartak már, ha esetleg mégis, akkor 1-2 tali, utána meg a nagy agónia internet csatornákon. Egyik se mondta, hogy bocs nem kellesz, csak ment a ködösités meg mindenféle homályos kifogások, hogy miért nem akarnak velem többé találkozni.


aztán most végre kifogtam egy lányt, akinek még nem volt senkije és kellek neki és nekem is tetszik. Találkoztam már olyan lánnyal, akinek nem votl ennyi idősen senkije, de annál a lánynál speciel labdába nem rughattam. De ez a mostani lány épp annyira gyerekes és kétségbeesett mint én. TEhát müködik a dolog. EGy tapasztaltabb, felnőttebb, nőiesebb lány már az első 10 perc után megérezte volna, hogy nem vagyok férfias és nem fogok neki kelleni semmilyen körülmények között.


Sikertelenségeimmel kapcsoaltban amugy azt kaptam ezen az oldalon is tanácsképpen, hogy keressek egy normális lányt, meg bulikba amugy se nagyon vannak normális lányok. Szal amelyik lány érett gondolkodású és képes megélni a szexualitását nem csak kapcsolaton belül, az nem normális. Viszont aki meg eljár pár havonta 1x bulizni és sokat tanul az normális. Nem veszitek észre az ellentmondást?


Na mindegy, most nekem igy 22 évesen ez jutott. Nagyon sok lánynál probálkoztam és azt tapasztalom, hogy a nőiesebb személyiségű lányoknál semmi esélyem. Mondjuk ez a lányok 90%-ra igaz. A maradék 10%-nak tetszem, de nagy részük nekem viszont nem. Most megtaláltam azt a 1%-ot, aki nekem is tetszik viszont. Mindezalatt mások meg 1-2 havonta új lánnyal szexelnek. Nekem még szexre se nagyon jött össze egy lány se. Mire fel reménykednék hosszu távu kapcsolatban, ha még szexre se jön össze senkivel a dolgom? Nem tudom érthető e ez.


mert az oké, hogy végre találtam egy lányt, aki maga is pont annyira gyerekes, hogy nem látja, hogy én mennyire éretlen vagyok...de ebből nem lehet megélni.


2012. nov. 20. 02:45
 51/108 anonim ***** válasza:
Brühühü, 22 évesen rohadtul el vagy tévedve. Tudod mit, én még ki is heréltetném magam, hogy végre átélhessem a te HATALMAS nagy problémáidat, hogy két naplopás között csak egy nő jutott. Másik kedvencem, itt sajnáltatod magad, hogy "jaj én szegény, nekem még a nyelvvizsga se jött össze"... Talán készülni kéne rá. Menjél el dolgozni, akkor talán nem agyalnál minden hülyeségen.
2012. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 A kérdező kommentje:
ok, akkor lécci ne szexelj 2-3 évig majd utána beszélgetünk.
2012. nov. 21. 20:29
 53/108 anonim ***** válasza:

Visszaszívom az előző hozzászólásomat. Úgy látszik az egyetemekre minden hülye bejut. Komolyan neked szakemberre lenne szükséged és ezt most minden bántás nélkül mondom.

Most tényleg az a bajod, hogy csak EGY csaj jött össze és nem dughatsz 1-2 havonta? Talán tenni kéne érte valamit, mert lehetsz te akármekkora ász, a csajok az életben nem fognak odamenni hozzád.

A nyelvvizsgát inkább nem kommentálom. Állításod szerint elvégeztél egy nehéz egyetemet, de még nincs meg a diploma a nyelvvizsga miatt. Ebből is valami hatalmas, megoldhatatlan problémát generálsz, mint a csajozásból. A nyelvvizsga is olyan, mint a nők felszedése. Ha nem készülsz és nem gyakorolsz, akkor nem fog összejönni.

2012. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 A kérdező kommentje:

nos. csajozni 1 éven át jártam. Heti kétszer átlagban, de voltak péntek-szombat-vasárnap kombók. Ez csajok leszolitását jelentette, kavarászás, ismerkedés. Mások is igy csinálják. A megismert lányok közül pár eljött randira, de ott meg is szakadt a dolog. Páran össze akartak volna velem jönni, de ők nem tetszettek, mert nem voltak valami szépek.


Angolul elolvastam már jo pár könyvet (szakdogához szakirodalmakat, pszichologiárol szolo könyveket, szociáltudományos könyveket) szinte minden nap olvasok angolul.


tehát jelentős energiát feccölök ezekbe a dolgokba.

2012. nov. 21. 21:21
 55/108 anonim ***** válasza:
Tudod az élet nem csak a szexről szól. Sajnálom azokat az embereket, akik azt gondolják, hogy mivel nem szexelnek, ezért szar az életük. Nem ettől lesz jó az életed. Majd látsz egy-két dolgot az életben, és rájössz, hogy mi az ami tényleg probléma.
2012. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 A kérdező kommentje:

mondod te ezt ugy, hogy nem élted még át mennyire kellemetlen hogy nincs nemi életed.


kiváncsi lennék hova jutott volna sok ember, ha tényleg mellőzöttként kellett volna élnie ilyen téren. Ne mondja már nekem senki, hogy nem számit ez.

2012. nov. 21. 21:31
 57/108 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudod, hogy mióta mellőzöm? Hm?
2012. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 A kérdező kommentje:
na mióta?
2012. nov. 21. 21:35
 59/108 anonim ***** válasza:
11 hónapja lassan. Csak tudod engem ez nem érdekel. Van munkám jelenleg, találkozom a barátaimmal, én nem ezt tekintem az örömforrásnak az életemben. Persze ha nem lenne egész nap semmi dolgom, és rohadtul keresném az okot, amiért sajnálhatom magam, lehet én is ebben lelnék rá.
2012. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 A kérdező kommentje:
11hónap, jaj oda ne rohanjak...én is éltem az életem, tanultam voltak haverjaim, csak épp a nő nem jött évekig! Nem xaros 11honap, hanem ÉVEK ember, és semmi kilátás. Volt, hogy egy év alatt 1 nővel beszélgettem élöben, ennyire el voltunk szigetelve a nőktöl.
2012. nov. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!