Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van ez a "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a "normális lány" dolog?

Figyelt kérdés

probáltam becsajozni. Smárolásig el is jutottam elég sok csajjal, föleg bulikba, de általában találkozni utána nem nagyon akartak már, ha esetleg mégis, akkor 1-2 tali, utána meg a nagy agónia internet csatornákon. Egyik se mondta, hogy bocs nem kellesz, csak ment a ködösités meg mindenféle homályos kifogások, hogy miért nem akarnak velem többé találkozni.


aztán most végre kifogtam egy lányt, akinek még nem volt senkije és kellek neki és nekem is tetszik. Találkoztam már olyan lánnyal, akinek nem votl ennyi idősen senkije, de annál a lánynál speciel labdába nem rughattam. De ez a mostani lány épp annyira gyerekes és kétségbeesett mint én. TEhát müködik a dolog. EGy tapasztaltabb, felnőttebb, nőiesebb lány már az első 10 perc után megérezte volna, hogy nem vagyok férfias és nem fogok neki kelleni semmilyen körülmények között.


Sikertelenségeimmel kapcsoaltban amugy azt kaptam ezen az oldalon is tanácsképpen, hogy keressek egy normális lányt, meg bulikba amugy se nagyon vannak normális lányok. Szal amelyik lány érett gondolkodású és képes megélni a szexualitását nem csak kapcsolaton belül, az nem normális. Viszont aki meg eljár pár havonta 1x bulizni és sokat tanul az normális. Nem veszitek észre az ellentmondást?


Na mindegy, most nekem igy 22 évesen ez jutott. Nagyon sok lánynál probálkoztam és azt tapasztalom, hogy a nőiesebb személyiségű lányoknál semmi esélyem. Mondjuk ez a lányok 90%-ra igaz. A maradék 10%-nak tetszem, de nagy részük nekem viszont nem. Most megtaláltam azt a 1%-ot, aki nekem is tetszik viszont. Mindezalatt mások meg 1-2 havonta új lánnyal szexelnek. Nekem még szexre se nagyon jött össze egy lány se. Mire fel reménykednék hosszu távu kapcsolatban, ha még szexre se jön össze senkivel a dolgom? Nem tudom érthető e ez.


mert az oké, hogy végre találtam egy lányt, aki maga is pont annyira gyerekes, hogy nem látja, hogy én mennyire éretlen vagyok...de ebből nem lehet megélni.


2012. nov. 20. 02:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 anonim ***** válasza:

"szerinted egy joképü srácnak nem elnézné hogy nem csinál semmit?"


Nem, mert az nem kapcsolat. Talán az üresfejű, ostoba plázaribancokat nem érdekli, hogy van-e munkád, vagy nincs, de ők sem maradnak melled a két szép szemed miatt. Ott is virítani kell a lóvét. Sőt ott még jobban.

Vagy te elnéznéd a csajnak, hogy egész nap nem csinál semmit, csak azért mert jól néz ki?

Különben pedig nem attól lesz érdekes az életed, hogy elérsz egy "közepes menőségi" szintet, ahogy mondtad, mert rengeteg ilyen megjátszós, tucat hülyegyerek van. Most ez miért érdekes. Akkor lesz érdekes életed, ha befejezed a sulit, keresel valami melót és elkezdesz kiépíteni egy saját életet szépen lassan. De az, hogy azon keménykedsz, hogy te mennyire b*sztál be szombaton és, hogy felvágsz anyuci meg apuci pénzére ez minden, csak nem menő. Talán bejön olyan csajoknál, amik nem idősebbek 15-nél és alacsonyabb az IQ-juk, mint 70. Vagy te az ilyen senkiháziakat többre tartod mind saját magadat, aki elvileg elvégzett egy fősulit? Vagy ha neked ez kell, akkor utánozd le őket és viselkedj te is úgy, hogy elérd ezt a szintet. NE, hogy azt hidd, hogy közöttük mindenki úgy néz ki, mint aki most jött le egy divatújság címlapjáról, csak ők leszarják mások véleményét.

De mindegy, mert úgyis azt akarod hallani, hogy csak a külső számít a csajoknak és neked ezért esélyed sincs. Itt sajnáltatod magad, de azt nem írtad le, hogy mit teszel azért, hogy megváltozzon a helyzet. Semmit.

2012. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/108 A kérdező kommentje:
semmit? ugyan...még javába szakdogát irtam meg volt még pár tárygam is + záróvizsga, amikor elkezdtem csajozni. Mondjuk egy olyan 8 honap alatt se tudtam becsajozni, pedig tényleg törtem magam. AMELLETT? HOGY TANULTAM, jártam csajozni, odamentem nökhöz, tényleg rengeteghez, nem csak álltam sörrel a sarokban, mint sok fiu, hanem komolyan be mertem égetni magam, hogy nyissak a nök felé...eredmény? ja semmi?
2012. nov. 24. 13:27
 103/108 A kérdező kommentje:
vagy kezdjétek el magyarázni, hogy aki iskolába jár, az nem ér.
2012. nov. 24. 13:27
 104/108 anonim ***** válasza:
De b@zmeg, leszólítottál rengeteg lány, és nem jutott eszedbe, hogy valamit rosszul csinálsz? Kurv.ára nem a külsőd miatt nem kellesz Te nekik.
2012. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/108 anonim ***** válasza:

Ja látom, most a suli lesz a legújabb kifogás. Azért voltam balhere, mert egyetemre jártam és nem értem rá. Érdekes módon sok egyetemista képes csajozni. És nem csak aki ilyen kamu, szar büfészakra jár.

Az is függ, hogyan szólítottad le a csajokat. Ha olyan szerencsétlen módjára, görnyedt háttal mentél oda, hogy "meghívhatlak valamire", mindezt remegő hanggal, akkor persze, hogy elhajtottak.

Ilyenkor le kéne vonni a tanulságot. Ha fele annyira lennél jó abban, hogy elgondolkozz a dolgokon a kifogások gyártása helyett, akkor semmi baj nem lenne. Ha pedig folyton folyvást lekoptatnak, akkor a hiba a te készülékedben van. És nem elsősorban a külsőddel van a baj, hiába akarod arra fogni a dolgot. Amúgy nem értem mit hisztizel. Még csak 22 vagy. Fiatal ember előtted az élet. Sok csajozógép közel a 30-hoz kezdte.

2012. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/108 A kérdező kommentje:
ugy szolitottam le csajokat, hogy igen gyakran pár percen belül már smárolásban kötött ki a dolog. Vagy azt hiszitek, hogy akivel smárolnak a csajok azzal járni is fognak...hát nagyon nem. szal mindegy, hogy az odamenéseim jók voltak, ha én magam meg nem tudtam olyat nyujtani ami okot ad nekik arra, hogy vagy járjanak vagy csak szexeljenek velem
2012. nov. 24. 23:19
 107/108 anonim ***** válasza:
Én mondjuk sosem kezdenék olyan csajjal, aki már pár percen belül smárolni kezd velem... És persze Te normális lányt keresel...
2012. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/108 A kérdező kommentje:
hát attól h veled nem smárol pár percen belül, attól lehet, hogy mással fog. különben is minden nönek vannak pillanatai amikor igen köünnyen kapható.
2012. nov. 25. 21:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!