Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van ez a "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a "normális lány" dolog?

Figyelt kérdés

probáltam becsajozni. Smárolásig el is jutottam elég sok csajjal, föleg bulikba, de általában találkozni utána nem nagyon akartak már, ha esetleg mégis, akkor 1-2 tali, utána meg a nagy agónia internet csatornákon. Egyik se mondta, hogy bocs nem kellesz, csak ment a ködösités meg mindenféle homályos kifogások, hogy miért nem akarnak velem többé találkozni.


aztán most végre kifogtam egy lányt, akinek még nem volt senkije és kellek neki és nekem is tetszik. Találkoztam már olyan lánnyal, akinek nem votl ennyi idősen senkije, de annál a lánynál speciel labdába nem rughattam. De ez a mostani lány épp annyira gyerekes és kétségbeesett mint én. TEhát müködik a dolog. EGy tapasztaltabb, felnőttebb, nőiesebb lány már az első 10 perc után megérezte volna, hogy nem vagyok férfias és nem fogok neki kelleni semmilyen körülmények között.


Sikertelenségeimmel kapcsoaltban amugy azt kaptam ezen az oldalon is tanácsképpen, hogy keressek egy normális lányt, meg bulikba amugy se nagyon vannak normális lányok. Szal amelyik lány érett gondolkodású és képes megélni a szexualitását nem csak kapcsolaton belül, az nem normális. Viszont aki meg eljár pár havonta 1x bulizni és sokat tanul az normális. Nem veszitek észre az ellentmondást?


Na mindegy, most nekem igy 22 évesen ez jutott. Nagyon sok lánynál probálkoztam és azt tapasztalom, hogy a nőiesebb személyiségű lányoknál semmi esélyem. Mondjuk ez a lányok 90%-ra igaz. A maradék 10%-nak tetszem, de nagy részük nekem viszont nem. Most megtaláltam azt a 1%-ot, aki nekem is tetszik viszont. Mindezalatt mások meg 1-2 havonta új lánnyal szexelnek. Nekem még szexre se nagyon jött össze egy lány se. Mire fel reménykednék hosszu távu kapcsolatban, ha még szexre se jön össze senkivel a dolgom? Nem tudom érthető e ez.


mert az oké, hogy végre találtam egy lányt, aki maga is pont annyira gyerekes, hogy nem látja, hogy én mennyire éretlen vagyok...de ebből nem lehet megélni.


2012. nov. 20. 02:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 A kérdező kommentje:

igen komolyan gondolom. ha jol nézel ki az sok mindenbe belépöt jelent.


am a kérdéshez visszatérve ugy is megfogalmazhattam volna, hogy miért nem rohan tölem sikitva ez a lány, mitöbb miért nem érti, hogy miért rázott le x lány akivel elötte ismerkedtem meg?


miért mondja azt, hogy hát ő nem érti miért nem kellettem azoknak a lányoknak, pedig jol nézek ki, kedves aranyos vagyok, stb.

2012. nov. 22. 23:26
 92/108 anonim ***** válasza:
És miért nem foglalkozol a barátnőddel, ahelyett, hogy ilyen hülyeségeken filozofálsz? Lehet tényleg mindenki mást lát szépnek?
2012. nov. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:

Nincs neki semmilyen nője, csak szeretné.

Ha egy szerencsétlen balf.sz nagy nehezen összehoz valakit, akkor kezét-lábát összetörné, csakhogy vele maradjon és nem rinyálna itt ilyen szarokon.

De már lassan 100 hozzászóláson keresztül csak a szokásos kliséket ismételgeti, hogy a csajoknak csak a külső és a kinézet számít, holott ő is lehordja a rusnya csajokat. Igen, számít a külső.

Mellesleg az is egy baromság, hogy ha jó külsőd van és lóvés vagy, akkor automatikusan lesz csajod. Ez nem így működik. Attól még lehetsz egy zárkózott, idegbeteg, antiszociális f.sz, hogy jóképű és gazadag vagy.

De úgyis feleslegesen koptatom a billentyűzetet, mert mindjárt jön a melodráma újabb felvonása.

2012. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 A kérdező kommentje:

sajnos ha nem látnám uton utfélen, hogy a jo külső és egy közepes "menőség" (ami nem jelenti azt, hogy normális és értekes életed van) automatikusan szolgáltatja a nöket, akkor el is hinném amiket mondasz.


sajnos ha jol nézel ki és el-el mész néha ide oda a haverjaiddal, vagy akár egy házibuliba, akkor nagyon nagy az esélye, hogy rádmászik egy vállalható csaj, vagy több...én hiába mentem házibulikba meg ilyesmikbe nem izgult rám senki. pedig nem vagyok sarokbanülős gyökér.

2012. nov. 23. 17:40
 95/108 anonim ***** válasza:
És ezen mit rágod magad?
2012. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 A kérdező kommentje:
hogy jóképünek születni mégiscsak egyszerübb mint megélhetést fenntartani...meg különben is sok srácnak van melója élete stb, aztán mégis láthatatlanok a nők számára.
2012. nov. 23. 19:16
 97/108 anonim ***** válasza:
Igen, és tudod mi a borzasztó még? Hogy Svájcban mindenki jól él, Afrikában meg éhen halnak az emberek. Ez is borzasztó. Bazz, tényleg szar látni, hogy valakinek annyira nincs semmi dolga két semittevés között, hogy ezen tud rágódni. Figyelj, ha egy lány megkérdezi, hogy mivel foglalkozol, mit válaszolsz?
2012. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 A kérdező kommentje:
állást keresek+nyelvvizsgázom.
2012. nov. 23. 22:03
 99/108 A kérdező kommentje:
szerinted egy joképü srácnak nem elnézné hogy nem csinál semmit?
2012. nov. 23. 22:04
 100/108 anonim ***** válasza:
Szerinted így működik a világ? A jóképűeknek mindent elnéznek? És tényleg keresel?
2012. nov. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!