Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van ez a "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a "normális lány" dolog?

Figyelt kérdés

probáltam becsajozni. Smárolásig el is jutottam elég sok csajjal, föleg bulikba, de általában találkozni utána nem nagyon akartak már, ha esetleg mégis, akkor 1-2 tali, utána meg a nagy agónia internet csatornákon. Egyik se mondta, hogy bocs nem kellesz, csak ment a ködösités meg mindenféle homályos kifogások, hogy miért nem akarnak velem többé találkozni.


aztán most végre kifogtam egy lányt, akinek még nem volt senkije és kellek neki és nekem is tetszik. Találkoztam már olyan lánnyal, akinek nem votl ennyi idősen senkije, de annál a lánynál speciel labdába nem rughattam. De ez a mostani lány épp annyira gyerekes és kétségbeesett mint én. TEhát müködik a dolog. EGy tapasztaltabb, felnőttebb, nőiesebb lány már az első 10 perc után megérezte volna, hogy nem vagyok férfias és nem fogok neki kelleni semmilyen körülmények között.


Sikertelenségeimmel kapcsoaltban amugy azt kaptam ezen az oldalon is tanácsképpen, hogy keressek egy normális lányt, meg bulikba amugy se nagyon vannak normális lányok. Szal amelyik lány érett gondolkodású és képes megélni a szexualitását nem csak kapcsolaton belül, az nem normális. Viszont aki meg eljár pár havonta 1x bulizni és sokat tanul az normális. Nem veszitek észre az ellentmondást?


Na mindegy, most nekem igy 22 évesen ez jutott. Nagyon sok lánynál probálkoztam és azt tapasztalom, hogy a nőiesebb személyiségű lányoknál semmi esélyem. Mondjuk ez a lányok 90%-ra igaz. A maradék 10%-nak tetszem, de nagy részük nekem viszont nem. Most megtaláltam azt a 1%-ot, aki nekem is tetszik viszont. Mindezalatt mások meg 1-2 havonta új lánnyal szexelnek. Nekem még szexre se nagyon jött össze egy lány se. Mire fel reménykednék hosszu távu kapcsolatban, ha még szexre se jön össze senkivel a dolgom? Nem tudom érthető e ez.


mert az oké, hogy végre találtam egy lányt, aki maga is pont annyira gyerekes, hogy nem látja, hogy én mennyire éretlen vagyok...de ebből nem lehet megélni.


2012. nov. 20. 02:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
hány éves az a lány?
2012. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 A kérdező kommentje:
19
2012. nov. 20. 18:49
 13/108 anonim ***** válasza:
Miért csodálkozol amúgy, hogy a nem volt eddig nőd? Se jelened, se jövőd. Ezen miért nem változtatsz?
2012. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 A kérdező kommentje:
igen? Más fiuknál ez miért nem számit? Velük miért akarnak dugni meg járni a lányok mindenféle hülye fenntartás és elvárás nélkül? Azok a fiuk miért jók akkor is ha nem csinálnak SEMMIT? JAAAA, hogy ők jol néznek ki meg határozottan viselkednek mert olyan izmos a külsejük és ezt szokták meg kisebb koruktól kezdve, hogy ők erősek?
2012. nov. 20. 18:54
 15/108 A kérdező kommentje:
nem tudjátok ugyse megmagyarázni...am ha lenne munkám akkor se lenne nőm, mert ez a dolog nem ilyeneken mulik.
2012. nov. 20. 18:55
 16/108 anonim ***** válasza:
Szerintem Te ne nagyon ítélkezzél. Akinek 22 éves létére semmi normális életképe nincs, az ne nyarvogjon azon, hogy a lányoknak mi számít.
2012. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:
Barátnőt akartál, nem? Lett. akkor most mi a bajod?
2012. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 A kérdező kommentje:
és az az átlagos lány mit fog tenni azért hogy nekem ő kelljen? MErt az hogy ő pusztán létezik az nem mérhetö azzal össze hogy én megélhetést teremtsek magamnak...ráadásul én azért jutottam ide mert mig másoknak csak ugy jön a szerelem meg minden, addig engem ez elkerült. Évekig nem is láttam nőket. Otthon tabu volt erröl beszélni, azt hitték majd egyszercsak valaki ráakad a farkamra.
2012. nov. 20. 18:59
 19/108 A kérdező kommentje:
ugyse tudjátok megmagyarázni, hogy tölem sokkal trogerebb embereknek miért vannak nőik.
2012. nov. 20. 19:00
 20/108 anonim ***** válasza:
Miért kéne ezt megmagyarázni? Miért várod el egyáltalán? Most komolyan, mi a bajod? Van barátnőd, nem?
2012. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!