Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van ez a "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a "normális lány" dolog?

Figyelt kérdés

probáltam becsajozni. Smárolásig el is jutottam elég sok csajjal, föleg bulikba, de általában találkozni utána nem nagyon akartak már, ha esetleg mégis, akkor 1-2 tali, utána meg a nagy agónia internet csatornákon. Egyik se mondta, hogy bocs nem kellesz, csak ment a ködösités meg mindenféle homályos kifogások, hogy miért nem akarnak velem többé találkozni.


aztán most végre kifogtam egy lányt, akinek még nem volt senkije és kellek neki és nekem is tetszik. Találkoztam már olyan lánnyal, akinek nem votl ennyi idősen senkije, de annál a lánynál speciel labdába nem rughattam. De ez a mostani lány épp annyira gyerekes és kétségbeesett mint én. TEhát müködik a dolog. EGy tapasztaltabb, felnőttebb, nőiesebb lány már az első 10 perc után megérezte volna, hogy nem vagyok férfias és nem fogok neki kelleni semmilyen körülmények között.


Sikertelenségeimmel kapcsoaltban amugy azt kaptam ezen az oldalon is tanácsképpen, hogy keressek egy normális lányt, meg bulikba amugy se nagyon vannak normális lányok. Szal amelyik lány érett gondolkodású és képes megélni a szexualitását nem csak kapcsolaton belül, az nem normális. Viszont aki meg eljár pár havonta 1x bulizni és sokat tanul az normális. Nem veszitek észre az ellentmondást?


Na mindegy, most nekem igy 22 évesen ez jutott. Nagyon sok lánynál probálkoztam és azt tapasztalom, hogy a nőiesebb személyiségű lányoknál semmi esélyem. Mondjuk ez a lányok 90%-ra igaz. A maradék 10%-nak tetszem, de nagy részük nekem viszont nem. Most megtaláltam azt a 1%-ot, aki nekem is tetszik viszont. Mindezalatt mások meg 1-2 havonta új lánnyal szexelnek. Nekem még szexre se nagyon jött össze egy lány se. Mire fel reménykednék hosszu távu kapcsolatban, ha még szexre se jön össze senkivel a dolgom? Nem tudom érthető e ez.


mert az oké, hogy végre találtam egy lányt, aki maga is pont annyira gyerekes, hogy nem látja, hogy én mennyire éretlen vagyok...de ebből nem lehet megélni.


2012. nov. 20. 02:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
TE, MOND MÁR EL, MI A KÉRDÉS... Buliba nem találtál normális lányt? Nahááááááááááááát. Ez milyen fura...
2012. nov. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
Ja, és ezért nem szabad az ilyen önsajnáltatós szerencsétlenekkel összejönni, mert ahelyett, hogy örülnének, hogy végre van barátnőjük, ahelyett fintorognak, és húzzák a szájukat. Miért ne lehetne megélni? Idáig nem barátnőt akartál? Most végre van? Miért nem örülsz?
2012. nov. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj hogy találtál egy ilyen lányt :) Most akkor jrtok?

Ismerkedjtek, randizzatok, alakulni fog a kapcsolat és egy idő után szexelni is fogtok, de ne siettesd!

2012. nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos, hisztizős, rinyálós, önsajnáltató baromság. Te egyáltalán nem tiszteled magad, akkor hogy várod el, hogy más megtegye?

Egy szánalmas, férfiatlan, gyerekes, p.csnek gondolod magad? Ha így vélekedsz saját magadról, akkor szerinted mások vonzónak és férfiasnak fognak gondolni?

Nem vagy éretlen és gyerekes, csupán annak hiszed magad. Tudatosítani kéne magadban, hogy nem neked kell megfelelni a csajoknak, hanem fordítva. Ha azt látják rajtad, hogy egy szerencsétlen f.sz vagy, akkor persze, hogy le fognak szarni. De ha azt, hogy k.rvára nem érdekel, hogy mit gondolnak rólad és, hogy te nem fogsz utánuk futni, akkor sikered lesz.

2012. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 A kérdező kommentje:
hát én ezt már megprobáltam, de sajnos ha nem vagy értékes, akkor még annak tünni se fogsz tünni, max ideig óráig. Átlátnak rajtad előbb utobb, de általában nagyon hamar. Nem lehet ezt a helyzetet pusztán hozzáállással megváltoztatni.
2012. nov. 20. 16:01
 6/108 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy értékes? Talán 22 évesen nincs munkád, vagy nem jársz suliba? Segélyekből tengeted a napjaidat? Nincsenek szüleid, akik támogatnak? Barátaid? Nézz szét, hogy hány alacsony, dagadt, kopasz gyökérnek van nője. És egyik sem milliomos. Szerinted ők különbek, mint te?
2012. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 A kérdező kommentje:
ja, nem járok se suliba, se dolgozni, tulképp segélyböl élek, barátaim sincsenek. Amig iskolába jártam és voltak barátaim akkor se ment a csajozás, szóval...
2012. nov. 20. 18:37
 8/108 A kérdező kommentje:
igen, ők különbek mert emberien tudnak viselkedni, nekem meg a legkisebb gesztusomból is az jön le, hogy nem vagyok normális és ezt minden lány megérzi.
2012. nov. 20. 18:40
 9/108 anonim ***** válasza:
Akkor talán keress munkát. Ilyen életed van, és összejött veled egy lány? És ennek ellenére még húzod a szád? Nem szégyenled magad?
2012. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:
jaj hagyjuk már, 16 éves, lusta aggressziv jerkeknek van egy halom nője, akkor nehogy már nekem azon muljon hogy most van e munkám vagy ilyesmi. Amugyis, ha valaki jol néz ki, akkor minden körülmények közt lesz nöje...nehogy már a munkám meg az életem miatt szeressen, ha már a pusztán külsőmért nem tud eléggé.
2012. nov. 20. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!