Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van ez a "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a "normális lány" dolog?

Figyelt kérdés

probáltam becsajozni. Smárolásig el is jutottam elég sok csajjal, föleg bulikba, de általában találkozni utána nem nagyon akartak már, ha esetleg mégis, akkor 1-2 tali, utána meg a nagy agónia internet csatornákon. Egyik se mondta, hogy bocs nem kellesz, csak ment a ködösités meg mindenféle homályos kifogások, hogy miért nem akarnak velem többé találkozni.


aztán most végre kifogtam egy lányt, akinek még nem volt senkije és kellek neki és nekem is tetszik. Találkoztam már olyan lánnyal, akinek nem votl ennyi idősen senkije, de annál a lánynál speciel labdába nem rughattam. De ez a mostani lány épp annyira gyerekes és kétségbeesett mint én. TEhát müködik a dolog. EGy tapasztaltabb, felnőttebb, nőiesebb lány már az első 10 perc után megérezte volna, hogy nem vagyok férfias és nem fogok neki kelleni semmilyen körülmények között.


Sikertelenségeimmel kapcsoaltban amugy azt kaptam ezen az oldalon is tanácsképpen, hogy keressek egy normális lányt, meg bulikba amugy se nagyon vannak normális lányok. Szal amelyik lány érett gondolkodású és képes megélni a szexualitását nem csak kapcsolaton belül, az nem normális. Viszont aki meg eljár pár havonta 1x bulizni és sokat tanul az normális. Nem veszitek észre az ellentmondást?


Na mindegy, most nekem igy 22 évesen ez jutott. Nagyon sok lánynál probálkoztam és azt tapasztalom, hogy a nőiesebb személyiségű lányoknál semmi esélyem. Mondjuk ez a lányok 90%-ra igaz. A maradék 10%-nak tetszem, de nagy részük nekem viszont nem. Most megtaláltam azt a 1%-ot, aki nekem is tetszik viszont. Mindezalatt mások meg 1-2 havonta új lánnyal szexelnek. Nekem még szexre se nagyon jött össze egy lány se. Mire fel reménykednék hosszu távu kapcsolatban, ha még szexre se jön össze senkivel a dolgom? Nem tudom érthető e ez.


mert az oké, hogy végre találtam egy lányt, aki maga is pont annyira gyerekes, hogy nem látja, hogy én mennyire éretlen vagyok...de ebből nem lehet megélni.


2012. nov. 20. 02:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 A kérdező kommentje:

oké, hogy lett, de mig ez véletlenül összejött addig lerázott vagy 30lány...votlak persze akiknek kelletem volna, de ők csunyák voltak. Olyan lánnyal nehéz összejönni, aki fizikálisan nem vonz, lehet akármilyen a személyisége.


De pl az, hogy velem egy, egyetemre vagy föiskolára járó, teljesen átlag szépségü, nomrális életü lány összejöjjön szinte elképzelhetetlen.


Ennek a lánynak mintha nem is én kellenék, csak hogy VÉGRE legyen már valakije.

2012. nov. 20. 19:05
 22/108 anonim ***** válasza:

"De pl az, hogy velem egy, egyetemre vagy föiskolára járó, teljesen átlag szépségü, nomrális életü lány összejöjjön szinte elképzelhetetlen. "

"és az az átlagos lány mit fog tenni azért hogy nekem ő kelljen"

Ez a két válaszod üti egymást, nem?

Olyan mókás olvasni az elvárásaidat, miközben Te semmit nem tudsz cserébe nyújtani. Az átlagos lányoknak átlagos fiúk kellenek, nem segélyen tengődő rakás szerencsétlenségek...

2012. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/108 A kérdező kommentje:
sajnos tul sok segélyen tengődő rakás szerencsétlenséget ismerek akiknek mégis voltak nőik...csakhát ők valahogy rendre jobban néztek ki mint én.
2012. nov. 20. 19:10
 24/108 A kérdező kommentje:
gyerek pl joképü, magas, sir, hogy nincs pénze, de dolgozni se akar, mert csak xar melokat kapna...ezzel szemben két csaj is jár hozzá, de a csávo sir, hogy nem elég jo csajok...aztán mindkettö egyetemre jár, meg átlagosan csinosak.
2012. nov. 20. 19:11
 25/108 anonim ***** válasza:

Most neked az a bajod, hogy neked csak egy nő jutott? És akkor még arra panaszkodsz, hogy a lány csak azért van veled, mert kell neki valaki?

Amit a fizetésemből levonnak, azt az ilyen emberek kapják meg?

2012. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 A kérdező kommentje:
én legalább elmegyek belöle csajozni, más meg csapja otthon a wow-ot...amugyse munkanélkülin vagyok, hanem kaptam egy lakást, és kiadtam bérbe az egyik szobát haverjaimnak.
2012. nov. 20. 19:13
 27/108 anonim ***** válasza:
Kitől kaptál lakást?
2012. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 A kérdező kommentje:
nagynénémtől, ebbe fektette a pénzét
2012. nov. 20. 19:14
 29/108 anonim ***** válasza:
És Te most azt akarod bebizonyítani, hogy a lányoknak csak a külső számít?
2012. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/108 A kérdező kommentje:
2012. nov. 20. 19:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!