Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 123 visszautasítás egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

123 visszautasítás egy hónap alatt. Guinness-rekord?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdtem el komolyabban foglalkozni a párkeresés gondolatával és próbálkozni a velem hasonló korú lányoknál.Persze,előtte is volt már pár kudarcba fulladt közeledési kísérletem de az alapvetően optimista életszemléletem további próbálkozásokra sarkallt.


Néhány barátom és ismerősöm azt a tanácsot adta hogy "játsszak nagy tételben".Tehát ha minél több nőnél próbálkozom annál nagyobb a valószínűsége a sikernek.Ennek a megállapításnak matematikai alapjai vannak,ebből következtetve gondoltam hogy ez lehet a helyes megoldás.


Viszont ami elméletben helyesnek tűnt az a gyakorlatban csúfos kudarcot vallott még trükkök és egyéb színjátékok százainak bevetésével is.Szeptemberben még csak 36 visszautasítást gyűjtöttem be,gondoltam hogy ez kevés,így belehúztam.Októberben durván nekiugrottam a feladatnak,volt olyan nap mikor 24 nő utasított vissza.Kemény "meló" volt de a hónap végére sikerült elérnem a 123-as számot.


Mivel kreatív ember vagyok arra gondoltam hogy előnyt csinálok a hátrányból és beíratom magam a Guinness rekordok könyvébe mint "az a férfi aki a legrövidebb idő alatt a legtöbb visszautasítást kapta" :D


Szerintetek ez Guinness-rekordnak számít?


22/F


2012. nov. 11. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
sztem kezdj el pasit keresni magadnak! :))
2012. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az szép! Valamit nagyon rosszul csinálhattál. és jah.. kezdj el pasit keresni magadnak.
2012. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
semmiképp nem kerülhet be mert én akár azt is mondhatnám, hogy 238 meleg srác próbálkozott be nálam.. szerinted csak így elhiszik?
2012. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az szép teljesítmény. Becsülendő, hogy nem csüggedsz és még mindig ilyen optimistán állsz a dolgokhoz. Viszont egy Guiness rekordot hitelesíteni kell, szóval kirendelnek valakit melléd és úgy kell végrehajtanod a produkciót.
2012. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Szóval volt olyan nap amikor 24 nő utasított vissza vagyis átlagosan 1 óra/nő. Tehát járkáltál az utcán, megláttál egy szimpatikus nőt, odamentél és a fejéhez vágtad, hogy "Szia, leszel a barátnőm?" Mert haver bármilyen hihetetlennek tűnik, de így maximum pár pénzéhes kurv@t fogsz felszedni magad mellé nem pedig barátnőt..
2012. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha direkt a visszautasításokra mész, akkor ne csodálkozz ezen a számon, én is rengeteg visszautasítást kaptam, de 3-4-nél soha nem volt több egy nap alatt. Én mindig úgy szoktam hozzáállni, hogy na majd ő lesz az, megteszek minden tőlem telhetőt azért, hogy ne utasítson vissza, de ez nem mindig (eddig soha) sikerül. De ez akkor sem dicsőség, ha ennyi elutasítást kapsz.
2012. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ki kell, hogy ábrándítsalak, egyetem előtt is foglalkoztam vele, hogy találjak valakit, mikor meg kezdetem az egyetemet akkor jobban de még mindig senki ... állandóan a barátzónába kerülök , ma már elvégeztem az egyetemet de még mindig senki ... :( ....
2012. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az elmelet es a gyakorlat ket kulon vilag... Csiszolni kene a modszereiden, en azt javaslom.
2012. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Tehát járkáltál az utcán, megláttál egy szimpatikus nőt, odamentél és a fejéhez vágtad, hogy "Szia, leszel a barátnőm?"


Nem.Odamentem a kiszemelthez,köszöntem neki és elmondtam hogy megjelenése és kisugárzása alapján nagyon szimpatikusnak tűnik és szeretném közelebbről is megismerni ha van rá lehetőség.Ezután megkérdeztem tőle hogy lenne-e kedve eljönni velem valahova(kávézni,moziba,sétálni...stb)vagy esetleg ha most nem ér rá akkor egy közelebbi időpontban.

2012. nov. 11. 18:28
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem próbálkozom. Külsőmmel semmi gond, de 22 év alatt élőben egyszer nem próbálkoztam nőnél, max neten. A szövegeddel szerintem semmi gond nincs, direkten nyitottad, a többi a hölgyre van bízva. Valszeg én is olyan szöveggel próbálkoznék, ha próbálkoznék.

22/F

2012. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!