Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarnak járni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebe Endocott kérdése:

Nem akarnak járni velem a lányok, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ismertetem a szituációt, tanácsot, v inkább magyarázatot várok :P F/20 vagyok, budapesti. Jó kiállású gyereknek tartom magam, mérnöknek tanulok, humorérzékemmel v magabiztosságommal se hiszem, h lenne gond. Tavasz vége, nyár eleje óta abszolút igazolódni látszik az a statisztika, h ahányszor baráti társaságba megyek iszogatni, v bulizni, mindig találok nekem tetsző lányt, és én se vagyok közömbös számukra, ilyenkor megy a csókolózás, tapizás, beszélgetés, de tényleg majdnem minden alkalommal. A szexig érdekes módon csak angyon kevés alkalommal jutok el. Ami még meglepőbb, h másnap v harmadnap, ha el akarom hívni őket randizni, fele esetben valami hülye indok miatt lemondják, a másik fele meg szigorúan az első randi után ugyan ez. Csak némelyik veszi a fáradságot h a béna indok mellé féloldalas vígasztaló szöveget írjon. Valamit, valahol nagyon elszúrok és jó lenne ha valaki tudna segíteni h mi lehet. A büdös vagy, ronda vagy nem nagy segítség.

2012. szept. 12. 21:11
 1/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
73%
hát akkor mégse v olyan jó arc mint amilyennek képzeled magad. jah és milyen már az h először meghúzod és utána akarnád randira hívni ?XD
2012. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy részeg lányoknál próbálkozol?? mert akkor másnap rájön, hogy mégse voltál annyira jófej, meg jóképű

Muti képet :P

2012. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha kapcsolatot akarsz, akkor fordított sorrendben kellene csinálni a dolgokat

egyrészt, az, aki szintén kapcsolatot akarna, egy ilyen este után akkor sem venne komolyan, ha egyébként teljesen bejönnél neki

de ugye lehet, h nem jössz be nekik teljesen

éppen ezért is érdemes lenne előbb randizni, utána szexelni, mert az már félig nyert ügy, ha valaki randin nyújtott teljesítményed alapján elfogad

2012. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A leírás alapján ezek a lányok egyéjszakás kalandot keresnek.

Tényleg fordított sorrenddel kéne próbálkoznod, ha komolyabbat akarsz (először randi, majd csak később a dugás) :P

2012. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi #4 és #5 valszeg ez lesz a gond, csak az fura, h ha egyéjszakást keresnek, akkor mért nem jön össze az se :D
2012. szept. 12. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Részeg csajok nem igazán emlékeznek hogy múlt éjszaka mennyi pasival smároltak. Szóval ezen kár meglepődni.
2012. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet ronda vagy. Mint én is.
2012. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
küldj privibe képet és megmondom lányszemmel ronda vagy-e :D 19/L
2012. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!