Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nagyon tetszik!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tetszik!

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy nálam 1 évvel idősebb fiú. De neki egy másik lány tetszik. Azt hittem, hogy ha likeolja a képeimet, rámír facebookon, az kicsit annak a jele, hogy tetszem neki, de egy másik osztálytársamnak is likeolta a képeit, és valószínűleg vele is chetelt. Nem tudom, h mit tegyek. Nagyon tetszik!!!!Kérlek segítsetek!!!!

2012. szept. 17. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég sok csajnak csapja a szelet. SZóval startolj rá ha jót akarsz magadnak, ne csak várd a sültgalambot.
2012. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mikor látod élöbe köszönj neki és álitsd le "hogy vagy?" meg hasonlo kérdésekkel. És nézz ki jol,manapság a mai fiataloknál nagyon sokat számitt a kinézet.
2012. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de neki más tetszik! El fogja szerintetek felejteni? Mert nagyon úgy hangzott h tényleg nagyon tetszik neki az a csaj....
2012. szept. 17. 16:05
 4/9 anonim válasza:

én nagyon szégyelős tipus vagyok ilyenekben, vol egyszer egy olyan dolog hogy nagyon szerettem egy srácot, és azt vettem észre hogy neki is tetszem én..

de én soha a büdös életbe nem mertem neki egy sziánál többet!

így kiábrándúltam belőle ..

sajnos ez van, de én úgy vagyok vele ( SAJNOS) , hogy ha ő nem szól hozzám egy sziánál többet , akkor ne én kezdezményezzem az egészet!

2012. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Istenem... más lány képeit is lájkolta... Már megint a rohadt Facebook-on múlik, hogy összejössz egy sráccal vagy sem?!
2012. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xethorax ***** válasza:
élőben kezdeményezz ha lehet, és ott kiderül az is, hogy tényleg más tetszik-e neki. A FB és a szerelem egymás ellentéte kb...
2012. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
100%, h más tetszik neki. Nem is egy lány. Beszéltem vele, és az osztálytársaim közül is tetszik neki 1 lány.
2012. szept. 17. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor hagyjad! Nincs esélyed nála, nem vagy a pakliban.
2012. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

na cináltál valamit?

vagy abban hagytad az ügyet ahogy volt is?

2012. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!