Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajozás/visszautasítás/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozás/visszautasítás/ keltett félelmen hogy lehet túljutni?

Figyelt kérdés
nem vagyok csóró, se csúnya, sportolok, bejöttem már egy csomó csajnak, mégse megy a dolog
2012. okt. 22. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
mifelénk eljutott a válság,randa vagyok,kövér,sportolni testi hiba miatt nem tudok,és még életemben egy lány se nézett rám,most én mit mondjak?
2012. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy hogy nem foglalkozol a negatív kritikával.
2012. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
legyenek lány haverjaid, akkor természetesebben fogsz viselkedni a lányok közt. nekem bejött (csak a fordítottja, mert lány vagyok)
2012. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok én is. Semmit nem tudsz tenni, ilyen jellem vagy. Pont mert megjött az önbecsülésed, ami eddig nulla volt, most meg van valami, attól félesz,hogy egy moslék nő majd ezt a kicsit is szemétté tapossa. Inkább nem kell nő,és akkor marad a már megszerzett önbecsülés, ez egy elfogadható biztonságos állapot. a kudarc rosszabb a halálnál. Igen az! Hogy miért? Mert a halál ígyis úgyis eljön, de legalább úgy halsz meg hogy tudod, valamit elértél, van önbecsülésed, és nem volt midnen hiábavaló. A kudarcélmény meg ezt az egészet tönkrevágja, szinte semmissé teszi, és úgy halsz meg ,hogy nem érsz semmit, semmit nem ér amiért küzdöttél, mert nem volt elég jó ahhoz,hogy megnyerje egy nő szeretetét. Csalódsz magadban, és ettől belül totálisan megsemmisülsz. Innettől meg már semmi olyan tevékenység nem volna ami vissza tudná neked azt az addigi lelki komfortfokozatot állítani, valószínüleg így gondolod! Menj bátran prostizni, ott nem érhetnek ilyen csúf gonosz atrocitások, mint amiket a jólányok követhetnek el a férfiak ellen nagyképűségükben, válogatási mániájukban.
2012. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3- as. Ez egy icipicit kolosszálisan nagy állatság. Fordítva nem egészen van így. Én legalábbis nem gondolom ezt így. Miért? Mert ha olyan nőkkel haverkodik, akik szexuálisan nem vonzzák, az annyi mintha pö-cs nélküli férfiakkal társalognak kb. Semmi. Ha meg NŐ-nek tekintett egyedekkel kéne ,hogy dolgod legyen, akkor ugye máris ott a plussz stressz, ami lerontja a kommunikációs teljesítményt, a magabiztosságot, mert amíg az érdekteleneket nem akarod, addig a NŐT azt igen. Egész más helyzet, más szituáció, más érdekszint, más teljesítményt, más hozzáállást kíván. Tehát semmivel nem leszel ismerkedés terén jobb attól,hogy unalmas lányokkal havaerkodsz. CSak akkor leszel jobb, ha le tudod győzni a gátlásaidat az igazi nők irányába. Ez pedig nem kis meló pajtika.
2012. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez a 4es elég szélsőséges egy szemlélet.


én pont úgy látom, hogy félek a visszautasítástól, de feleslegesen. nem lesz semmi ha visszautasítanak, viszont legszebb éveimet rontom el azzal, ha a csajozást és a kurást kiveszem a képletből. semmi nem lesz, ha visszautasítanak, nem jöhetsz be mindenkinek. én így gondolom, mégis képtelen vagyok összeegyeztetni a valósággal.

2012. okt. 23. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, csak kíváncsi voltam, hogy te érted e a lényeget. Látom nem vagy elveszve, tudod irányítani te is az efféle félelmedet. Mégis nem teszed meg. De miért? Én ugyanígy vagyok. Egyszerűen nem tudom meglépni. Igaz, voltm ár régebben egy nő akit leszólítottam, elbeszélgettünk, de végig olyan kiba-szott feszélyezve éreztem magam, pedig a lány rendes volt,de mégis olyan nehezen oldódós volt. A lány egyébként bennevolt a beszélgetésbe, elvoltunk, de aztán hagytam a fenébe, mert úgy ítéltem meg,hogy nem tudtam ellazulni, nem volt olyan nagy szám. Mégegyszer ilyet nem akarok. Egyszerűen az udvarlás ezen része nekem nem tetszik. Nem érzem jól benne magam. Igazán az volna a jó,ha a maca rögtön egy nagyon szép vagy hozzászólástól rögtön rámugrana. Úgy azért más volna a szituáció. De ez kb. 10000 ből egy nő csinálja, nekik előtte pofázni kell sajnos. Annyira nem vagyok a szavak embere szóbeli formában.
2012. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!