Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leírnátok pár sikeres megszólí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok pár sikeres megszólítást és eseményt, amivel sikeretek volt nőknél/sikeresen keltette fel az érdeklődést a fiú?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nagyon örülnék, ha minél többen leírnátok, hogy hogy lettetek barátnő/hogy lett barátnőtök. Mit tettetek, mit mondtatok? De a legfontosabb kérdés: hogy szólítottátok meg őt? Mi előzte meg?

Elsősorban a sikeres történetek érdekelnének. Kösz.


Nekem a megszólítással van a legnagyobb gondom, személyesen nem tudok ismerkedni. Online pedig szinte lehetetlen.


22/f



2012. okt. 20. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mizu vidéki vagy?
2012. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha odamész hozzá, és azt mondod neki: Szia! Xy vagyok, nagyon tetszel nekem, meghívhatlak egy italra? Ezek után vagy belemegy, vagy nem. Nem kell túlbonyolítani.
2012. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

először is:

Komoly válaszokat várok, szemeteljétek máshova a hülyeségeiteket.

másodszor:

Történetek érdekelnének, nem 1-2 szavas sorok.

2012. okt. 20. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor látod, hogy nagyon bajlódik például a csomagjaival, pályaudvarokon, akkor felajánlod a segítséged. Erre a válasz leggyakrabban igen, hacsak nem úgy nézel ki mint aki most jött egy pöcegödörből. Segítségadás után pedig elkéred a számát. Itt már túlestél egy pozitív benyomáson, kedvesnek, barátságosnak tűnsz. Innen már csak egy lépés a randi. Velem már jópárszor megesett ilyen szituáció. F/17
2012. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen ilyennek én is szemtanúja voltam nem is olyan régen. Vasútállomáson voltam, és egy vékony csaj cipelt magával egy nagy táskát, bőröndöt, kerekesbőrönd. De a lépcsőn nehéz lett volna felcipelnie, szerencséjére pár lépéssel mögötte jött egy srác, és segített neki felvinni a lépcsőn a bőröndöt. Még az is lehet egyirányba utaztak, és összeismerkedtek. :) Azt már nem tudom nem követtem őket tovább.
2012. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

csumi.


én általában bulikban vagy ilyen baráti összejöveteleken szólítok le lányokat,nem feltétlen azzal a céllal,hogy felszedjem,hanem mert szeretek flörtölni..

pl. buliban ment egy csaj vmerre,leszólítottam..szia.hogy vagy? majd nézett furán,mondom nem ismersz meg? vágtam közben hülye pofát,kicsit meglepettet,aztán mondja,hogy nem.mondom neki,h légyszi áruld el a neved,mert lehet akkor összetévesztem vkivel,elárulja,mondom neki,hogy igenigen,nemrég találkoztunk,de elég zokon esik,hogy ő nem emlékszik rám,bevágtam vmi kicsit lenéző fejet és akkor elkezdett kérdezgetni,hogy áruljam már el,honnan ismerem,és aztán mondom mennem kell,leléptem. találkoztunk egy másik buliban és azt mondja,h most komolyan áruljam el ,honnan ismerem,és mondom neki,h csak kellett vmi,h leszólítsam,azt mondta,ilyen jó szöveget és előadást még senki nem tolt neki és kb egész este jött oda,ahol én voltam,de közben volt ott még két csaj,akiket hülyítettem,szval nem csináltunk semmit,mondtam is a végén neki,h sajnálom.

2012. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Érdekes, amiket írtok, jöhetnének még történetek.


Ez az utolsó elég jó, bár szerintem a legtöbb esetben a csaj nem emlékezne 2. találkozáskor, hogy régebben így eléálltál ilyen szöveggel...

2012. okt. 20. 23:23
 8/13 anonim ***** válasza:
7. Én nem koptattam vna le a végén :S
2012. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7. vagyok. nem volt célom,hogy emlékezzem,csak indultak a csoporttársaim haza és mentem velük..

igazából az van,ha adhatok egy tanácsot,hogy a szebb lányoknak ilyen önbizalomcsökkentő kis bókok kellenek,a normális csajoknak meg vicces fiúk,ha ez megvan,nem lesz para.

2012. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csajozásnál nem az számít hogy mit mondasz vagy mit teszel, ha nem az, hogy nézel ki.

Hülye...

2012. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!