Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek a vérükben van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek a vérükben van a csajozás, mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Nem rég bejelölt egy srác és csak néztem, hogy mennyi lány ír a falára. Imádják a gyereket, pedig tök csupasz, gyerekes arca van még. A kora is ott körül lehet, 14-16-nált több nem lehet, de már így bevágta a csajoknál magát. Én 14-16 éves koromban, félénk, csendes, visszahúzódó srác voltam, még ma is ilyen vagyok valamilyen szinten. Nagy ritán volt egy-két csaj, akinek tetszettem, de én nem mertem kezdeményezni meg semmi, így szemezéseken meg ilyen aranyos vagy dolgokon kívül semmi sem volt nekem.

2012. aug. 14. 01:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valószínüleg így nőtt fel
2012. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mert bátor kezdeményező, tudja hogy nincs veszítenivalója... most tényleg akikkel jól kijön azok látod hogy sokan, vannak. Akinek meg nem szimpi az nem ír neki ennyi... nyiss te is a lányok felé először csak beszélgetés, ismerkedés szintjén a többi meg majd jön magától :) L/19
2012. aug. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen haverom. A kis b*zi sorra kapja a csajokat, ez a baron meg mindet elutasitjá -.-

Nemhogy átküldené őket hozzám :D

2012. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva mindig is féltem a lányoktól valamilyen szinten. De a legnagyobb probléma, amiért nem merek a lányoknl kezdeményezni, hogy rondának tartom magamat. Úgy érzem, hogy nincs jogm leszólítni egy szép lányt sem, mert full nyomin nézek ki. Pedig tudom, hogy tetszettem mrá szép lánynak is, de mindegy, mert akkor sem hiszem el, hogy tényle igaz volt, talán csak félreértettem a jeleket.
2012. aug. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
de attól még odamehetnél, bátorság!! a lányok sok különféle emberbe bele tudnak szeretni. és ha már szép lánynak is tetszettél akkor biztos van benned valami különleges ;) amúgy meg a személyiség a fontos :)
2012. aug. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
genetikailag olyan. Nem érdeklik a tudományok, az élet értelme a mély filozófia ezeket, csak a dugása.
2012. aug. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
pénzes gyerek.
2012. aug. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tényleg pénzes, úgy látom, van mindig menő ruhára pénz.
2012. aug. 14. 01:57
 9/16 anonim ***** válasza:

szociálisan fejlettebb.

vagyis jobb társasági ember.

gyakorlatilag ez a csajozás titka.

2012. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én félénk, gátlásos fiú vagyok. Lányokkal nem is tudok úgy haverkodni sem élőben, mint fiúkkal. Alapból csúnyának tartom magamat és azért sem közelítek lányokhoz, nehogy durván megbántsanak, hogy mit képzelek magamról. Biztos azt hinnék felakarom szedni őket. Ha magas, jóképű gyerek lennék, de könnyű is lenne!
2012. aug. 14. 03:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!