Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek a vérükben van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek a vérükben van a csajozás, mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Nem rég bejelölt egy srác és csak néztem, hogy mennyi lány ír a falára. Imádják a gyereket, pedig tök csupasz, gyerekes arca van még. A kora is ott körül lehet, 14-16-nált több nem lehet, de már így bevágta a csajoknál magát. Én 14-16 éves koromban, félénk, csendes, visszahúzódó srác voltam, még ma is ilyen vagyok valamilyen szinten. Nagy ritán volt egy-két csaj, akinek tetszettem, de én nem mertem kezdeményezni meg semmi, így szemezéseken meg ilyen aranyos vagy dolgokon kívül semmi sem volt nekem.

2012. aug. 14. 01:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem gyakorolt a sok nőrokonon :) viccen kívül, aki nők között nőtt fel, annak ez nem probléma. Aztán: sokat próbálkozik, közvetlen. Nem kell, hogy mindig tétje legyen a dolognak, lehetsz kedves egy csajhoz attól még, hogy nem akarsz semmit. (Hátha van csinos barátnője.)

Ha többet mondasz egy sziánál: pl. szia, hogy vagy, mész haza, vége a sulinak, akkor az már beszélgetés. Vagy megdicséred, hogy szép a ruhája vagy valami.

2012. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ma 06:51


Igen, ezt értem, de én nem mernék ilyet sem tenni. Épp azért, amit leírtam az előbb. Még azt hinné nyomulok rá és tuti nem örülne neki, leszólna, hogy mit képzelek magamról, hogy egy ilyen ronda srác is nyomul már rá.

2012. aug. 14. 08:19
 13/16 anonim válasza:
100%
ÉN lány vagyok és szeretem ha egy fiú bárhogy is de meg meri kérdezni. Ha látom hogy ráadásul fél is, akkor inkább bátorítani próbálom és rámosolygok de az biztos hogy nem csúfolom ki. Csak nyugi. ;)
2012. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
ÉN lány vagyok és értékelem ha egy fiú megmer kérdezni bármiről is. Ha egy nagymenő odadobja csak úgy a kérdést mintha természetes lenne nem biztos hogy elfogadom. Ha az illető félénk akkor megpróbálom inkább bátorítani és rámosolygok vagy ilyesmi, de biztos hogy nem csúfolom ki. ;)
2012. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Ne haragudj meg, de erős és nyers leszek: 2 lehetőség van -szerintem-, hogy, hogy legyél jófej a csajoknál. Sz-ard le a beszélgetést, a nyálas sza-rokat, meg az ien buz-is tanácsokat, attól csak a barátja leszel. Legyél vicces. Bátor, és menő. Menőség alatt azt értem, hogy legyen sok fiú barátod, akik szintén ászok. De a lényeg mindenféle képpen az, hogy vicces legyél. Ha a humor megvan, akkor lehetsz bűnronda is, a csaj egy szexista állatnak lát. a második? Fűzd be, és legyen hatalmas f--ar-k-ad.
2012. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Akiknek a vérükben van a csajozás azokbak mi a titka? A vérük te bita. Hiszen a kérdésben van a válasz!
2014. ápr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!