Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok olyan sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok olyan sikeres lenni a lányoknál élőben, mint neten?

Figyelt kérdés

Élőben jó formán alig merek leszólítani lányokat, azt is csak haverok társaságában, de totál feszengek, belül rondának érzem magamat és úgy érzem nincs jogom a számomra vonzó lányokhoz, vag yinkább egy lányhoz sem. De neten meg egész más. Ott valahogy sok lány már az írásaim alapján megkedvel, tök jól eldumálgatok, de amint képet kell mutatni, ismét beparázok és van sok felszínes lány, akinek nem jöttem már be, de emellett mégis egész sok lánynak bejövök külsőre is. Például most is van egy lány, aki belémszeretett pusztán a képeim alapján, de van, aki inkább jellemre komál és folyton keres napi szinten 2-3 lány magától. Fb-n is vannak ilyen jelölgetős csoportok és nem is egy lány volt már, hogy bejelölt aztán csak úgy lájkolta a képeimet vagy csak úgy rámírt. Volt olyan lányk, aki már a szüzességét is nekem akarta adni, de a távolság miatt nem lesz semmi belőle egy ideig még legalábbis biztos. De van egy lány, akivel szexelni fogok a hétvégén, ő környékbeli és szintén neten kedvelt meg.

Képet is látott rólam.

De élőben, ha kezdeményezni kell lányoknál nem tudok, valami erő azt súgja, hogy esélytelen vagyok a lányoknál és inkább csak nézem a lányokat, mint egy félénk kisfiú, félek, hogy kudarcot vallok és beégek, hogy ronda vagyok a lányok számára, nem vonzó és kudarc lesz a vége az egésznek, amit ráadásul sok-sok ember láthat. Talán, ha élőben jeleznének a lányok, hogy bejövök nekik, akkor mernék kezdeményezni.


2012. aug. 26. 23:08
 1/1 anonim válasza:
Talán mert neten jobban elő tudod adni magad (előre szólok a hosszú részt nem olvastam el) élőben meg izgulsz,félsz stb. Vagy helyesebbnek írod le magad mint valójában..
2012. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!