Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy pattintsak le egy srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pattintsak le egy srácot?

Figyelt kérdés
Facebookon rám írt egy fiú és jól elbeszélgettünk meg minden. De nekem nem tetszik. Most nem a külsőről beszélek mert az "elmegy" de eléggé bunkónak tűnik (a bunkó alatt most azt értem,hogy kb. nem tud írni) Kb. 2 óra beszélgetés után megkérdezte,hogy bejön-e nekem. Na már most mit írna ilyenkor az ember lánya?? Szóval igent írtam . Ma reggel írt valamit. Még nem kattintottam rá az üzenetre szóval nem tudja,hogy már láttam. De mi van ha megint rám ír? Nem akarok tőle semmit.

2012. okt. 13. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem veszed figyelembe, már ehhez is tanács kell?Ezek aztán problémák..
2012. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon rámenős mondd meg neki,hogy nem jön be neked,más az ízlésed stb. :)
2012. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha a bejön-e neked kérdésre igennel válaszoltál, és mégsem tetszik a srác, akkor itt hazudtál. Miért nem mondtad neki egyszerűen, hogy nem? És ha nem tetszik, mi a fenét beszélgetsz vele 2 órán át? Ha nem akarsz tőle semmit, nem mondod neki, hogy bejön neked és nem beszélgetsz vele 2 órán át. Jézusom.... *szemforgatós szmájli*
2012. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Letiltod, személyesen meg megmondod bocs nem vagy az esetem. Enjoy!
2012. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudod a 2 óra beszélgetés alatt jöttem rá,hogy nem jön be mivel akkor ismertem meg! :D
2012. okt. 13. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megértelek teljesen. Nem szoktam nemet írni soha, mert nem akarom megbántani, persze tudom, hogy lehet, hogy még rosszabbat csinálok ezzel. De én ilyen h*lye vagyok.

Viszont a kérdésedre válaszolva, szerintem vagy tényleg tiltsd le (bár az nem túl etikus, én nem azt tenném), vagy megírod neki, hogy bocsi, de én semmi többet nem szeretnék barátságnál, vagy én nem szeretnék találkozni, csak itt face-en beszélgetni. Akkor talán ő unja meg, rájön, hogy mindketten mást akartok, és ő "pattan le" rólad. Ha meg nem hagy békén utána sem, akkor egyszerűen írd meg neki, hogy túl rámenős, ez így neked nem szimpi. Vagy vmi ilyesmit.

Amúgy, hogy hívják a srácot, ha megkérdezhetem? Csak azért, mert én is hasonlóképp vagyok, egyáltalán nem tud írni a srác, én nem is annyira a bunkót mondanám rá, hanem inkább a butát. Több barátnőm is így gondolja (velük is próbálkozott), gondolom az a facebookon csajozós típus. Azért gondoltam, hogy talán ugyanez veled is. :P

2012. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tilts le, változtass nevet és hagyd el az országot
2012. dec. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
húz rá egy pingponglabdát, változz vasemberré, majd üsd ki a világűrbe egy ütővel.
2012. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tiltsd le xd
2012. dec. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

itt mindenki hülye.

Nem kell letiltani meg kitiltani az életedből. Pont ezért féltik a pasik a barátságot, és nem mernek lépni.

Egyszerűen mond meg, hogy nem tudsz többet elképzelni, PÖTTY.

2012. dec. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!