Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy pattintsak le egy srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pattintsak le egy srácot?

Figyelt kérdés
Facebookon rám írt egy fiú és jól elbeszélgettünk meg minden. De nekem nem tetszik. Most nem a külsőről beszélek mert az "elmegy" de eléggé bunkónak tűnik (a bunkó alatt most azt értem,hogy kb. nem tud írni) Kb. 2 óra beszélgetés után megkérdezte,hogy bejön-e nekem. Na már most mit írna ilyenkor az ember lánya?? Szóval igent írtam . Ma reggel írt valamit. Még nem kattintottam rá az üzenetre szóval nem tudja,hogy már láttam. De mi van ha megint rám ír? Nem akarok tőle semmit.

2012. okt. 13. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pár napja így jártam én is, megmondtam neki, hogy nem ismerem, nem tudok róla semmit és, hogy a dolog nem fog összejönni mert nekem nem tetszik és nem akarom rabolni az idejét. A srác megértette és azóta hozzám se szól.

Szerintem neked is ezt kéne tenned.

L/16

2012. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!