Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srácot elhívni moziba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srácot elhívni moziba? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Régebben találkoztam egy sráccal volt egy randink is. csókolóztunk és nagyon bejöttünk egymásnak. el telt egy év( én megijedtem és ott hagytam) de szinte mindig eszembe jutott. pár hete viszont rám írt h, nem sokára arra fog jönni amerre lakom és h, találkozhatnánk. Örültem neki mert most már érettebbnek érzem magam egy kapcsolathoz. Viszont pár mondat után kihűlt a beszélgetésünk. Most viszont el szeretném hívni moziba. h, újra találkozhassunk. vajon mit szólna? és egy ilyen régi randi után milyen lenne a moziban talizni újra?? és hogy hívhatnám el őt?? Nekem kéne fizetni a jegyét? (van pénzem nem erről van szó csak kiváncsiság) én 17/l ő 18/F

2012. okt. 12. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lenne kedved eljönni felem a moziba megnézni a XY filmet?

2012. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elhívhatod, de szerintem hogyha beszélgetni akarsz vele, arra nem a mozi az alkalmas hely.

Ha viszont mégis moziba hívod, akkor természetesen mindenki fizeti a saját jegyét.

2012. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!