Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találjak magamnak barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak magamnak barátnőt, ha nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elcsépelt kérdés, de: Ha csajozni megyek el buliba, nagyrészt olyan lányok vannak akik szeretnek, és elvárják hogy bulizzak velük ha netán összejönnék. Bolt, utca... Ott sosem egyedül vannak, boltba szüleiket kísérik, utcán meg többen szoktak lenni, Persze van kivétel. Társkereső oldalakon is olyan lányok vannak akik eljárnak bulizni, szóval tök felesleges, hogy fent legyenek. Ami eddig összejött az is csak véletlen volt. Itt a III. kerben nem sok lehetőség van ismerkedni. Egyéb véleményt privibe. 20F

2012. nov. 8. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha olyan hobbid van, ahol csajokkal is találkozhatsz, az sokban segíthet.
2012. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fióknak mindig az a legnagyobb problémájuk, hogy csak egyedül közlekedő lányokat mernek megszólítani. Ez önbizalom hiányára utal, s ezen túl kell tenned magad.


Meg kell tanulnod, hogy tudsz lánytársasághoz odamenni úgy, hogy a társaság egy tagjával kerülj szemkontaktusba és hogyan hívd fel magadra a figyelmet.


Csajozni szórakozóhelyen lehet, de párkapcsolathoz komoly partnert keresni: azt nem!

2012. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*fiúknak



elírtam, bocsánat :)

2012. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1, Sajnos az összes hobbim elég fiús, vagy otthon végezhető :/

2, "Csajozni szórakozóhelyen lehet, de párkapcsolathoz komoly partnert keresni: azt nem!" Én is pont így gondolom, és nekem komoly partner kéne. Pont ez a lényeg.

2012. nov. 8. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem pont ez a problémám lányként, 20l
2012. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát sokaknak ez a problémája,szóval abban megnyugodhatsz hogy nem vagy ezzel egyedül
2012. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"nekem pont ez a problémám lányként, 20l"

Ezek szerint vannak sorstársak a másik nemből is.

OFF: Ha van kedve valakinek ismerkedni küldjön priviben elérhetőséget. (Tudom hogy ez nem társkereső :P)

2012. nov. 8. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Èn is a III. Ba vagyok én is 20 f vagyok énse járok sehova nagyon, olyan otthon ülő típus vagyok, így magányos is vagyok :( .... :)
2012. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!